Naujos statybos butai Vilniuje: kaip pasirinkti geriausią būstą?

Naujos statybos butai Vilniuje: kaip pasirinkti geriausią būstą?

Naujos statybos butai Vilniuje yra išties paklausūs: pasirinkimo gausu, tad gerą būstą išsirinkti gali kiekvienas. Vis dėlto, išsirinkti butą ir suorganizuoti sklandų perkėlimą nėra lengva užduotis. Jau nekalbant apie visą nerimą susidurti su nežinomybe ir susitvarkyti gyvenimą naujomis sąlygomis.

Kad naujos statybos butai Vilniuje (arba atitinkamai, naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone) atitiktų lūkesčius, turite žinoti apie visus iššūkius ir spąstus, su kuriais galite susidurti, ir rasti veiksmingus visų iškilusių problemų sprendimus. Kitaip tariant, įsikrausčius į pirmąjį butą reikia žinoti, ką daryti ir ko ne.

Pateikiame keletą nepriekaištingų pirmojo buto patarimų, kurie padės supaprastinti persikėlimą ir paversti naują vietą mielais namais.

  1. Sutaupykite

Naujos statybos butai Vilniuje (lygiai taip pat kaip ir naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone) yra verti savo kainos. Vis dėlto, prieš žengdami tokį didelį žingsnį savo gyvenime, priimdami sprendimą turite jaustis finansiškai patogiai. Persikraustymo išlaidos greitai didėja ir jas – ir visas pragyvenimo išlaidas kurį laiką po persikraustymo – turite turėti be vargo, kad išvengtumėte finansinių problemų persikraustydami ir pirmaisiais naujo gyvenimo mėnesiais.

Prieš įsikeldami į pirmąjį butą, turėtumėte sutaupyti pakankamai pinigų, kad galėtumėte sumokėti visas persikraustymo išlaidas, pirmųjų trijų mėnesių nuomą (arba hipoteką) ir komunalinius mokesčius, visus reikalingus užstatus ir poros mėnesių pragyvenimo išlaidas. Taip pat norėsite turėti šiek tiek pinigų avarinėms situacijoms.

  1. Sudarykite biudžetą ir jo laikykitės

Biudžeto planavimas persikraustymui, naujai vietai ir naujam gyvenimui gali būti gana sudėtingas – savo finansus turite planuoti labai kruopščiai, kad užtektų visko, ko reikia norint persikelti į pirmąjį butą. Naujos statybos butai Vilniuje Jums tiks ir patiks tik tada, jeigu įvertinsite persikraustymo išlaidas ir savo finansinį stabilumą (tai ypač aktualu, jeigu ruošiatės imti paskolą butui pirkti).

  1. Pasirinkite tinkamą vietą

Naujos statybos butai Vilniuje statomi visame mieste, todėl prieš pradėdami ieškoti tinkamo buto nuomai ar pirkimui, turite nuspręsti, kur tiksliai norite gyventi. Apsvarstykite tokius svarbius veiksnius kaip darbo vietos ir kitų kasdien lankomų vietų artumas, susisiekimo galimybės – kelių infrastruktūra, eismo tvarka, parkavimo problemos, viešojo transporto prieinamumas, patogumai – vietinis verslas, maisto prekių parduotuvės ir prekybos centrai, barai ir restoranai, pramogų ir poilsio vietos ir kt., kraštovaizdžio ypatybės ir želdynai, saugumo ir nusikalstamumo rodikliai.