Kodėl naudinga naudoti akių masažuoklį?

Moksliniai tyrimai rodo, kad apie 37-40 milijonų amerikiečių kenčia nuo migrenos skausmų. Taip yra, nes didelė dalis žmonių labai daug praleidžia laiko kompiuteriuose, daug dirba prie kompiuterio ekranų. Siekiant sumažinti įtampą, kuri ateina dėl per daug ekrano žiūrėjimo į monitorių, akių masažuokliai labai tampa populiarūs. Nors akių masažuokliai turi didžiulę naudą sveikatai, jie taip pat padeda ir kosmetikos priežiūrai. Daug praleidžiant prie ekranų laiko, akims sukelia tikrai didelį nuovargį, kuris sukelia raukšles ir ankstyvą senėjimą. Akių masažuokliai ramina ir atstato jungiamuosius audinius, kad streso ir laikas praleistas prie ekranų neturėtų fizinio, ilgalaikio poveikio. Akių masažuokliai tikrai padeda atsipalaiduoti. Jie būną su įmontuotomis sistemomis, kurios masažuoja ir stimuliuoja sritis, kurios suteikia atsipalaidavimo, pavyzdžiui, kintamą šilumą. Šie nustatymai mažina sausas vietas (kurios sukelia raukšles) ir padeda kraujagyslių išsiplėtimui.

Kokie yra privalumai akių masažuoklio?

Grožio privalumai: Akių masažuoklis stimuliuoja akupunktūros taškus aplink akis ir pagreitina kraujotaką, mažina raukšles ir didina odos elastingumą. Jei jį naudosite penkiolika minučių per dieną, jis taip pat gali padėti pašalinti akių maišelius ir tamsius ratilus, kuriuos sukelia miego trūkumas ir prasta organizmo kraujotaka. Akių masažuokliai stiprina akių ląstelių metabolizmą, išlygina raukšles aplink akis, pašalina veido mieguistumą ir paburkimą, padeda nuraminti odą. Tai galiausiai pašviesina odą aplink akis, kad būtų jaunatviškas švytėjimas ir būtumėte budresni

Bendra nauda: Skausmo mažinimas: Akių įtampa gali sukelti galvos skausmą, todėl akių masažuoklis sumažina galvos skausmą, mažindamas įsitempuses akis. Jis taip pat veikia aplink akis, masažuodamas savo akių obuolius  ir kitus aku taškus aplink veidą, kad visiškai atsipalaiduotų. Tinka ir odai: Akių masažuokliai atveria poras, padeda giliau įsiskverbti į jūsų odos režimą. Odos masažavimas aplink akis padeda kraujotakai, užkertant kelią odos senėjimui.

Geresnis regėjimas: Pagerinus kraujo apytaką aplink akis, taip pat gali pagerėti ir Jūsų regėjimas. Įkraunamas Fy-Pro akių masažuoklis su šilumos, „Bluetooth” ir oro vakuuminiu suspaudimu.

  • Fy-Pro masažuoklis siūlo šildymo masažą, kad sumažintų akių įtampą.
  • Fy-Pro akių masažas priima minkymo, trigerinio taško terapiją, svyruojantį slėgį ir ritminius perkusijos modelius.
  • Įmontuotos šildymo pagalvėlės užtikrina patogią temperatūrą nuo 40 iki 42 laipsnių pagal Celsijų (40°C-42°C), ši temperatūra yra geriausiai tinkanti akių įtampai, paburkimui, sausoms akims, sinusų spaudimui ir galvos skausmui malšinti ar mažinti.
  • Geras miegas. Akių masažuoklis gali efektyviai padėti jums jaustis pailsėjusiems po ilgos darbo dienos, todėl lengviau užmigti naktį.

Atkreipkite dėmesį, kad mes nerekomenduojame klientams naudoti Fy-Pro  akių masažuoklio, jei turite kataraktą, akių operaciją, tinklainės būklę ir kt.