Pokerio kortų kombinacijos

Bet kokiame žaidime, kur yra reikalingos kortos, visada sudaromos tam tikros kortų kombinacijos, kurios ir lemia ar žaidimą laimėsite, ar pralaimėsite. Lygiai tas pats yra ir pokeryje. Tik nuo iškritusių kortų ir sudaromų kombinacijų galėsite laimėti arba patirti nesėkmę, tad būtent apie visas jų kombinacijas ir norime papasakoti šiame straipsnyje, o jei norite plačiau pasidomėti pokerio žaidimo taisyklėmis, visada galite apsilankyti šiame puslapyje d6.lt

Karališka eilė

Tai pati stipriausia kortų kombinacija, turint ją esate praktiškai tikras, kad žaidimą laimėsite. Tačiau verta žinoti ir tai, kad iš visų kombinacijų ji yra pati rečiausia, tad ją surinkti yra pakankamai sunku. Karališką eilę sudaro vienos spalvos kortos, kurios prasideda dešimtake ir baigiasi tūzu.

Eilė ir spalva

Tai labai panašu į prieš tai minėta derinį, tik su šiuo skirtumas yra toks, kad eilė gali prasidėti nuo bet kurios kortos. Jeigu žaidimo metu nutinka taip, kad keli žaidėjai turi tokią pat kombinaciją, tai laimi tas, pas kurį paskutinė korta buvo didžiausia.

Keturios vienodos

Tikriausiai jau iš pavadinimo yra aišku, kad žaidėjas turi surinkti 4 vienodas kortas. Jeigu žaidimo metu atsiranda dar keli žaidėjai, kurie turi tokį pat derinį, tai žiūrima, kokios kortos yra surinktos ir nugalėtoju skelbiama tą žaidėją, pas kurį kortos yra didžiausios.

Pilni namai

Tai kortų kombinacija, kurią sudaro trys vienodos kortos ir pora. Toks derinys yra pakankamai dažnas, tad turint jį, šiokią tokią pergalę galite užsitikrinti. Jeigu reikia žiūrėti, kuris žaidėjas laimėjo, tai pirmiausia žvelgiama į tris vienodas kortas, pas kurį yra aukštesnės, tas ir laimi.

Spalva

Spalvą sudaro 5 kortos, jos nebūtinai turi eiti iš eilės, svarbu, kad būtų surinkta vienos rūšies kortos. Jeigu yra lygiosios, tuomet žiūrima į aukščiausią kortą.

Trys vienodos

Tokia kortų kombinacija susideda iš trijų vienodų kortų. Lygiųjų atveju laimi tas, kurio korta buvo didžiausia.

Dvi arba viena pora

Šios kortų kombinacijos susideda iš dviejų vienodų kortų. Dvi poros reiškia tai, kad turi būti surinktos du kartus po vienodas kortas. Dvi poros yra aukščiau nei viena.

Aukščiausia korta

Nutinka ir tokių atvejų, kai nei vienam žaidėjui kortos nesidėlioja taip, kaip priklauso ir jokių derinių sudaryti nepavyksta. Tačiau netgi tokiu atveju gali būti išrenkamas žaidėjas, tai yra žiūrima į aukščiausią kortą, kurią turi žaidėjai rankose.