NATŪRALIOS PLAUKŲ KAUKĖS, KURIOS PAGERINS JŪSŲ PLAUKŲ BŪKLĘ

Sklando mitai, kad natūralios (naminės) kaukės gali padėti pagerinti plaukų būklę. Tačiau vertėtų įsidėmėti, kad maisto produktai nėra kosmetikos priemonių pakaitalas. Maiste esančios medžiagos nėra pasisavinamos nei plaukų, nei galvos odos. Tad patarimus apie kiaušinio trynius ir maistines garstyčias meskite iš galvos!

Tiesa, natūraliomis kaukėmis nebūtinai vadinamos naminės (su maisto produktų sudėtimis). Natūralios gali būti ir “švaria” sudėtimi, su kuo didesne dalimi natūralių aliejų, ekstraktų ir kitų naudingų medžiagų. Jos “draugiškos” tiek vartotojui, tiek aplinkai. Tiesa, šios kaukės užima vis didesnę dalį plaukų priežiūros priemonių pasiūloje. 

Didžioji dalis Nudemoon gamintojų suskubo pasirūpinti ne tik pačiu produktu, bet ir pakuote – jos keičiamos į stiklines arba perdirbamo plastiko pakuotes. 

KAUKĖS PLAUKAMS. NAUDINGI INGREDIENTAI

Dažniausiai https://nudemoon.lt/collections/kaukes-ampoles sudėtyje esantys aliejai, ekstraktai gali būti itin naudingi Jūsų plaukams ir atlikti įvairias funkcijas: maitinimo, drėkinimo, atkūrimo, suteikti žvilgesio, stiprinti plaukus, apsaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. 

Naudingi natūralūs ingredientai:

  • Bambukų aliejus. Jo dėka plaukas drėkinamas, maitinamas, stiprinami plauko saitai. Bambukų aliejus suteikia blizgesio ir skatina plaukų augimą. 
  • Argano aliejus. Puikus pasirinkimas sausiems, chemiškai pažeistiems plaukams dėl ilgalaikio drėkinimo, apsaugos ir maitinimo. Jo dėka plaukai taps minkšti, švelnūs ir blizgantys.
  • Taukmedžio sviestas – suteikia maitinamąjį efektą bei prisotina suardytas plauko struktūros dalis. 
  • Kakavos sėklų sviestas. Šio ingrediento dėka bus sugrąžintas plaukų minkštumas, blizgesys bei drėgmė. Itin tinka besipučiančiam bei banguotam plaukui.
  • Alavijo ekstraktas. Minkština, drėkina ir atgaivina plaukus. Puikiai tiks sausiems, pažeistiems plaukams. 
  • Sėmenų ekstraktas. Taip pat drėkina, atstato plauko pluoštą, neleidžia skilinėti galiukams bei suteikia plaukams gyvybingumo. 
  • Ricinos ir makadamijos aliejai atpalaiduoja ir stipriai kondicionuoja plaukus, apsaugo nuo išsausėjimo ir suteikia žvilgesio.
  • Monoi, Pequi ir Jojoba aliejus. Šis derinys puikiai tiks šiurkštiems, sausiems, banguotiems plaukams, nes suteiks gilų drėkinimą ir regeneruos.