Kokius priedus rinktis šiltnamiams?

Išmanusis šiltnamis – kiekvieno svajonė. Išmanieji šiltnamiai ne tik padeda sutaupyti nemažai laiko, bet ir saugo žmonių sveikatą. Džiugu ir tai, jog išmanieji šiltnamiai suteikia galimybę kur kas lengviau užauginti didelį derlių. Tačiau kyla klausimas, ko reikia, norint paversti šiltnamį išmaniuoju? Jums reikės priedų, kurie padės šiltnamį padaryti savarankiškesniu.

Laistymo sistema

Vienas svarbiausių dalykų, kurių jums prireiks, yra laistymo sistema. Kuo jos ypatingos? Jums nereikės daugiau jokių laistytuvų, nes laistymo sistema palaistys augalus už jus. Tad jei nuolat daug laiko skiriate laistymui, leiskite laistymo sistemoms pasirūpinti tuo už jus.

Vandens talpa

Norint, jog laistymo sistema veiktų, reikalinga vandens talpa. Tokiu būdu šiltnamiai rinks vandenį patys. Vandens talpa rinks vandenį, kuris ateis iš lietaus. Šie priedai šiltnamiams tikrai padeda sutaupyti nemažai laiko.

Papildomi stoglangiai

Norint, jog šiltnamis būtų tinkamai išvėdintas, labai svarbu, jog jame būtų pakankamai stoglangių. Jei jaučiate, kad šiuo metu jų yra per mažai, pats laikas jais pasirūpinti. Papildomi stoglangiai gali net palengvinti vėdinimą.

Lentynėlės

Šiltnamiai gali būti labai netvarkingi, jei juose nebus lentynėlių. Lentynėlės ne tik padeda susidėti reikiamus daiktus, bet ir užtikrina, jog šiltnamyje bus tvarka.

Papildomos durys

Turite didelį šiltnamį? Tuomet papildomos durys yra būtinos. Kokia jų nauda? Jums nebereikės pereiti per visą šiltnamį, jog iš jo išeitumėte. Papildomos durys leis jums sutaupyti laiką ir sumažinti kelionę. Tad jei dar neturite papildomų durų, pats metas įsigyti.

Stoglangių atidarytuvai

Priedai šiltnamiams padeda paversti šiltnamį visiškai išmaniu. Ką pasakytumėte, jei sužinotumėte, jog yra automatiniai stoglangių atidarytuvai, kurie matuoja temperatūrą ir atsiveria tuomet, kai ji per didelė, o užsiveria, kai per maža.

Nepamirškite aksesuarų

Nepamirškite, jog norint, kad šiltnamiai ne tik efektyviai augintų daržoves, bet ir taptų puošmena, versta pasirinkti papildomus aksesuarus, kurie ne tik papuoš šiltnamį, bet ir padės jums juo lengviau naudotis. Tad jei jūsų šiltnamis atrodo visiškai tuščias, pats metas pasirinkti aksesuarus ir jį papuošti.