Paskola Dirbant Užsienyje – ar įmanoma?

Ne paslaptis, jog dalis Lietuvos gyventojų – emigravę, ar bent laikinai išvažiavę dirbti į užsienį.

Sparčiai augant prekių bei paslaugų kainoms, spartėjant gyvenimo tempui, gali būti sudėtinga oriai gyventi iš atlyginimo, gaunamo Lietuvoje.

Dėl šios priežastis dažnas lietuvis nusprendžia bent laikinai išvažiuoti dirbti į užsienį – neretai siūlomi aukštesni atlyginimai gali padėti pagerinti savo pragyvenimo lygį.

Tačiau ką daryti, jei prireikė paskolos dirbant užsienyje? Ar ją vis dar įmanoma gauti?

Paskola Dirbant Užsienyje – įmanoma

Skolinimasis iš užsienio yra paplitęs labiau, nei dauguma mano – iš tiesų, platformos Financer.com komanda teigia, jog siūlomos paskolos dirbant užsienyje yra dažna paslauga.

Čia gali naudos gauti tiek skolininkas, tiek ir lietuviška paskolas teikianti bendrovė – ši gauna naują klientą, o skolininkas gauna reikalingų lėšų. Tačiau kaip visa tai atrodo?

Iš tiesų, paskolos suteikimo procesas yra labai panašus į įprastų paskolų suteikimą – jums reikia užpildyti paraišką pas vieną iš skolinimo bendrovių, ši ją peržiūrės, ir jei bus priimtas teigiamas atsakymas, jau netrukus lėšos pasieks jūsų banko sąskaitą.

Tiesa, pagrindinis skirtumas yra dokumentuose, kuriuos reiks pridėti.

Kokių dokumentų reikia?

Kalbant apie reikiamus dokumentus, jums reikės pasirūpinti šiais oficialiais popieriais:

  • Darbo Sutartis
  • Banko Išrašas
  • Uždarbį Įrodantis Dokumentas

Svarbu pabrėžti, jog jei reikalingi dokumentai yra užsienio kalba, jums taip pat reikės pasirūpinti patvirtintu dokumentų vertimu. Nors tai gali kainuoti papildomai, vis dėlto įprastai suma nėra didelė.

Viskas! Pasirūpinę dokumentais, galėsite kreiptis dėl paskolos pas skolintojus, teikiančius kreditus dirbantiems užsienyje. Įprastai, lėšų išdavimo terminas yra panašus – pinigus gausite per savaitę.

Kada skolintis, o kada – ne?

Sprendžiant dėl paskolos, gali kilti klausimas, kokiais atvejais verta rinktis paskolą, o kokiu atveju – verčiau naujo finansinio įsipareigojimo vengti.

Paskolų palyginimo platformos Financer.com Lietuva teigimu, rinktis paskolą vertėtų tuo atveju, jei gaunate stabilių pajamų, uždarbis yra oficialus, bei žinote, jog įmokas sugebėsite mokėti laiku.

Kita vertus, jei jūsų pajamos nėra stabilios, neturite bent 4 mėn. Stažo pas dabartinį darbdavį, paskolos gauti negalėsite.