Ką gali pasiūlyti fotodrobių meistrai?

Įvairiausių dydžio fotodrobės ant sienų šiandien jau nestebina nieko. Tiesiog grožimės jomis ir tiek. Tačiau reikia žinoti, jog ta įspūdinga drobė, kad ji tikrai džiugintų akį, turi būti pagaminta su meile ir išmanymu. Tad, jeigu nutarėte užsakyti fotodrobę, turite žinoti keletą niuansų.

Fotodrobė – tai nuotraukų, paveikslų ir reprodukcijų spausdinimas ant natūralios ar sintetinės drobės, kuri užtempiama ant Lietuvoje pagamintų medienos porėmių. Tam, kad galėtumėte džiaugtis tikrai kokybišku vaizdu klientas turi pateikti kokybišką nuotrauką, o meistrams telieka profesionaliai atlikti savo darbą ir naudoti kokybiškas medžiagas. Visa tai galima aptarti dar pateikiant užsakymą. Paslaugūs meistrai tikrai patars, kokią nuotrauka bus tinkamiausia ir užtikrins, jog drobės gamybai bus naudojama patys geriausi dažai. Tiesiog nebijokite tartis ir ieškoti geriausio varianto.

Turėtumėte žinoti, jog drobė nėra vienintelė medžiaga, kuri tokių meistrų rankose virsta tikrais šedevrais ant sienų ar darbinėje veikloje nepamainomais atributais. Šie specialistai jums pasiūlys:

  • Vizitinių kortelių gamybą. Skaitmeniniu būdu spausdinamos aukščiausios kokybės vizitinės kortelės. Siūloma įvairių rūšių popieriaus. Galima sumaketuoti išskirtinį vizitinės kortelės dizainą.
  • Plakatų gamybą. Tai viena populiariausių didesnio formato reklamos priemonių. Įvairiausio formato plakatai spausdinami ant pačių įvairiausių medžiagų. Tai gali būti popierius, lipdukas, tentas, drobė ir kt. Pasirūpinama, jog šie plakatai būtų atsparūs šalčiui, karščiui, drėgmei ar kitoms nepalankioms išorinio poveikio priemonėms.
  • Atvirukų ar kvietimų gamybą. Tai nepamainomas kiekvienos tiek asmeninės, tiek darbo šventės atributas. Pagal individualius užsakymus spausdinama įvairaus dydžio lenkiamus ir nelenkiamus atvirukus ir kvietimus. Galime sumaketuoti originalų, unikalaus dizaino atviruką.
  • Lipdukų gamybą. Lipdukai šiandien naudojami itin plačiai. Tai gali būti informaciniai lipdukai, automobilių lipdukai, lipdukai su magnetukais, skelbiantys darbo laiką ar taikomas palankias pardavimo sąlygas ir daugybė kitokių variantų.
  • Kalendorių, aplankų, blankų gamybą.

Taigi, kaip matote drobių meistrai gali pasiūlyti gana didelį savo paslaugų spektrą. Šiandien vis populiaresnis tampa pjovimas ir graviravimas lazeriu, ploteriavimo ir maketavimo paslaugos, logotipų kūrimas ir daug kitokių paslaugų, reikalingų efektyviam verslui plėtoti ar tiesiog sukurti nepamirštamą dovaną verslo partneriams. Todėl neabejodami visus  darbus patikėkite profesionalams, kad jums nereikėtų mokėti dvigubai pinigų ir kad drobę, plakatą ar išgraviruotą dovaną  gautumėte kokybišką ir gražią.