Kodėl verta pirkti valgomojo komplektą?

Įsirengiant valgomojo erdvę didelis dėmesys tenka pagrindinių baldų – stalo ir kėdžių – pasirinkimui. Čia neretas pirkėjas sprendžia dilemą: ar pirkti visą valgomojo komplektą, ar atskirai stalą ir kėdes. Štai kodėl verta išsirinkti komplektą.

Taupysite savo laiką

Pagalvokite, kiek užtruksite besirinkdami atskirais stalą, o tada derindami prie jo kėdes. Atsižvelgti reikia ir į tai, jog pasirinkus stalą reikia matuoti, kiek ir koki dydžio kėdžių prie jo galite sutalpinti, derinti, kokių matmenų kėdės prie konkretaus stalo atrodys proporcingai. Kartais pasitaiko ir taip, kad prekyboje nebūna reikiamo kėdžių skaičiaus, pavyzdžiui, trūksta vienos ar dviejų. Tokiu atveju reikia arba laukti, arba rinktis kitas kėdes, kas vėl kainuoja nemažai laiko.

Puiki dermė

Perkant šiuos baldus atskirai visuomet yra rizika, kad drauge jie nederės taip, kaip norėtumėte. Pasitaiko, kad atskirai baldai atrodo tobuli, tačiau pastačius juos drauge į skirtas vietas, bendro vaizdo nebūna. 

O valgomojo komplektai yra garantas, kad stalas su kėdėmis dera tobulai, negana to, jau prekybos vietoje ar e. parduotuvėje jūs matote, kokį duetą jie sudaro.

Kaina

Neretai pirkti komplektą gali būti pigiau nei kiekvieną baldą atskirai. O kadangi kaina yra svarbus aspektas, neverta į tai numoti ranka.