5 svarbiausios satino priežiūros taisyklės

Nors satinas yra patvarus ir ilgaamžis audinys, tačiau jis reikalauja tinkamos priežiūros. Jei atsižvelgsite į svarbiausias satino priežiūros taisykles, tai galės užtikrinti, kad iš šio audinio pasiūta patalynė tarnaus metų metus. Taigi, ką svarbu žinoti apie šio audinio priežiūrą?

Pasiruoškite skalbimui

Rekomenduojama išversti patalynės užvalkalus į blogąją pusę ir užsegti užtrauktukus (jei tokių yra). Satino patalynę skalbkite atskirai arba su kitais švelnaus audinio skalbiniais. Satino audinio patalynę rekomenduojama skalbti kas dvi savaites.

Tinkama skalbimo temperatūra

Tamsių spalvų satino patalynė turėtų būti skalbiama ne aukštesnėje nei 40 laipsnių temperatūroje, o šviesių spalvų patalynę galite skalbti ir 60 laipsnių temperatūroje. Nors pačiam audiniui aukštesnė temperatūra nepakenks, tačiau tai gali turėti neigiamą poveikį patalynės spalvai.

Tinkamos skalbimo priemonės

Rekomenduojama vengti pernelyg agresyvių skalbimo priemonių, kurios gali pakenkti audiniui ir jo spalvai. Jei skalbsite tamsių ar ryškių spalvų patalynę, rekomenduojama rinktis  spalvotiems skalbiniams skirtą skalbiklį.

Džiovinimas

Nors satino patalynę dažniausiai vengiama džiovinti elektrinėje džiovyklėje, tačiau tą daryti tikrai galima. Jums tereikia pasirinkti delikačią, neaukštos temperatūros džiovinimo programą.

Lyginimas

Gera žinia yra tai, kad satino audinys smarkiai nesiglamžo, todėl satino patalynės lyginimas tikrai nebus pernelyg sudėtinga užduotis. Geriausia rinktis medvilniniams audiniams skirtą lyginimo programą.

Jei svarstote įsigyti naują satino patalynę, apsilankykite šioje internetinėje parduotuvėje: https://epik.lt/collections/satinas, kurioje jus tikrai nudžiugins prekių gausa.