KAIP PAŠALINTI KAPILIARŲ IŠVEŠĖJIMĄ?

Nuo nemalonios veido išvaizdos, kai jis būna nusėtas išvešėjusiu raudoniu, gelbsti pažeistų kapiliarų šalinimas. Jis atliekamas lazeriu. Kapiliarai dažniausiai išsiplečia nuo aplinkos poveikio, genetinių priežasčių, sveikatos trikdymo ir per daug įtempto gyvenimo ritmo. Kapiliarai išsiplečia tuo metu, kai oda netenka elastingumo. Tai pasireiškia išplitusio ant odos raudonio pavidalu.

Kas dažniausiai kenčia nuo kapiliarų išsiplėtimo?

Įvairiose kūno vietose išplitę kraujagysliniai odos dariniai vargina nemažą būrį žmonių, moterys nuo šio negalavimo kenčia dažniau negu vyrai. Išsiplėtę kapiliarai ant veido arba kojų moteris kelia daug nepatogumų, ypač vasarą, kai daugiausia laiko praleidžiama po atviru dangumi, o dėl šilto oro labai nepatogu šį trūkumą slėpti po drabužiais. Šis negalavimas dažniausiai kamuoja tuos žmones, kurių oda yra šviesaus gymio.

Kuriose kūno vietose daugiausiai pasireiškia kapiliarų išplitimas?

Šios plonytės išsiplėtusios, ryškiai raudonos arba mėlynos spalvos voratinklinės kraujagyslės dažniausiai išsiverčia ant skruostų ir nosies. Vienoje vietoje išplitęs kapiliarų raizginys primena raudoną ar mėlyną dėmę, kuri neišnyksta. Pasitaiko, kad tokie kapiliarų išplitimai pasirodo ir keliose kūno vietose.

Koks geriausias būdas atsikratyti išvešėjusių kapiliarų?

Pats geriausiais būdas atsikratyti kapiliarų – tai lazerinis jų šalinimas. Šis modernus šiuolaikinės medicinos būdas lengvai padeda atsisveikinti su kapiliarais, nesvarbu, kur jie būtų išplitę – ant veido, ant rankų, ar ant kojų. Šis būdas yra ne tik labai patikimas, bet ir neįtikėtinai greitas. Procedūros trukmė priklauso nuo bendro kapiliarų išplitimo pločio ir būklės.

Kas vyksta kapiliarų šalinimo lazeriu metu?

Kaip lazeriu šalinami kapiliarai, jo spinduliai nukreipiami į pažeistą kraujagyslę, jie sugeria kraujyje esantį hemoglobiną, dėl šios priežasties kraujas greit užkaista, dėl to kraujagyslė greitai užanka. Kitaip tariant, kapiliarai subliūkšta, o paskui ir visiškai ištirpsta.

Kiek laiko trunka pati gydymo procedūra?

Pati procedūra trunka, priklausomai nuo kapiliarų išplitimo lygio ir pločio. Kuo plotis mažesnis, tuo kliūtis greičiau pašalinama. Todėl patariama pagalbos į specialistus kreiptis kuo anksčiau, kol kapiliarų išplitimas tebėra nedidelis. Tada viskas bus atlikta greičiau ir kainuos mažiau.