Dantų protezų privalumai

Graži šypsena suteikia žmogui daugiau pasitikėjimo savimi. Deja, tikrai ne visada pavyksta džiaugtis tokiais dantimis. Netekti nuosavų dantukų galima ir dėl traumų, ligų, taip pat ir dėl tinkamos priežiūros. Belieka tik džiaugtis, kad  yra daug dirbtinių dantų atkūrimo galimybių, kurios tiek savo kaina prieinami daugeliui, tiek kokybės prasme – pranoksta poreikius.

Dantų protezai minimi kaip viena geriausių opcijų. Aptarsime pačius svarbiausius tokių dirbtinių dantų privalumus.

Estetika

Mitas, kad dantų protezai atrodo labai dirbtinai. Šiuo metu technologijos labai ženkliai pažengusios ir gali pasiūlyti inovatyviai atrodančius dantis, tokius, kurie yra tarsi tikri. Svarbiausia atminti, kad dantų protezų opcijų yra gana daug, tad rinktis reikia pagal savo poreikius bei galimybes. Juk natūralumas gali varijuoti.

Ilgaamžiškumas

Džiugu, kad naujausios technologijos džiugina geriausia kokybe. Tokie dantys pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų, tad garantuoja kiekvieno asmens poreikius tenkinančią kokybę. Kramtyti galima bus ir labai kietą maistą. Svarbiausia yra gera klinika, kurioje siūlomi patys pažangiausi dirbtiniai dantys.

Funkcionalumas

Dantys tarnaus ne tik ilgai, tačiau taip pat ir puikiai sukramtys kietą maistą bei atrodys puikiai. Daugeliui žmonių svarbu, kad toks universalumas yra pasiekiamas greitai ir be jokio vargo – tik radus patikimą kliniką.

Gera kaina

Taip pat daugeliui žmonių patinka, kad dantų protezai kainuoja kur kas pigiau nei implantai. Tokiu atveju galima džiaugtis dantimis, kurie atrodo natūraliai, kurie tarnauja puikiai, tačiau tokiais, kurie nėra labai brangūs.

Greitis

Daugeliui žmonių patinka, kad geros klinikos dirba ne tik profesionaliai, tačiau taip pat ir labai greitai. Svarbiausia yra suderinti terminus. Jie dažniausiai yra pateikiami paslaugos teikimo sutartyje, tad svarbu kuo detaliau skaityti smulkmenas. Taip pat protezavimas dažniausiai atliekamas kur kas greičiau nei implantavimas, o tai daugeliui patinka.

Galimybės

Džiugu, kad protezavimo galimybės vis labiau auga. Dėl to siūlomi ne tik natūraliau atrodantys, tačiau taip pat ir kur kas patvaresni dantys. Dėl to geriausia visada mokėti kiek daugiau, tačiau rinktis procedūras kurios yra naujesnės ir dažniausiai labiau patenkinančios poreikius, funkcionalesnės ir galiausiai tinkamos kiekvienam žmogui.

Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie šiuo metu gana aktyviai sklando internete. Tokiu atveju rasite pagalbą, kurios reikia. O dantų atkūrimo galimybės auga vis labiau, tad priimkite jas.