Prezervatyvai „Durex“ ir kitos sekso prekės internetu

Ar ir Jums būna taip, kad norint įsigyti prezervatyvų prie kasos Jūsų norimo pasirinkimo nebuvo? O gal norisi išbandyti kažką naujo, tačiau nedrąsu analizuoti prekes kasoje, kai eilėje stovi kiti pirkėjai ir jaudinatės, ką jie pagalvos? Daugybė žmonių susiduria su tokiomis situacijomis, pirkdami prezervatyvus, todėl prezervatyvai „Durex“ ir kitos sekso prekės šiandien gali būti patogiai įsigyjamos ir internetu.

Kodėl verta pirkti internetu?

Daugeliui įprasta pirkti prezervatyvus įprastoje parduotuvėje. Prezervatyvai „Durex“ savo interneto svetainėje netgi nurodo, kokio tinklo parduotuvėse kokių konkrečių prezervatyvų linijų galite rasti. Deja, ne visuomet tai yra pats patogiausias būdas pirkti prezervatyvus. Pirmiausia, ne visuomet galite rasti tų, kurių ieškoti, o tuomet juk neisite į kitą parduotuvę vien dėl prezervatyvų. Dažniausiai imame tuos, kurie yra. O tai reiškia, kad nebūtinai prezervatyvai bus Jūsų dydžio arba Jums tinkami.

Kad to išvengtumėte, geras pasirinkimas yra pirkti prezervatyvus internetu. Tai greitas būdas apsipirkti ir visuomet galite rinktis tokius prezervatyvus, kurie Jums tinka ir patinka. Interneto parduotuvėse galima įsigyti skirtingų prezervatyvų, taip pat didelio kiekio komplektus, kad atsargų užtektų ilgam ir visuomet būtumėte pasiruošę saugiam seksui.

Ką reiškia papildomi žymėjimai?

Gamintojas nori, kad jo klientai būtų patenkinti ir galėtų lengvai išsirinkti prezervatyvus, todėl jų paieška palengvina įvairiais žymėjimais. Tai labai palengvina prezervatyvų pasirinkimą ne tik parduotuvėje, bet ir perkant internetu. Turbūt pastebėjote, kad ant pakuotes, o taip pat ir elektroninėse parduotuvėse, kuriose galima įsigyti prezervatyvų, jie yra sužymėti keliais skirtingais ženklais. Verta žinoti jų reikšmę, nes tai taip pat padės išsirinkti Jums tinkančius prezervatyvus.

  • Apskritimas. Visi prezervatyvai „Durex” yra parduodami su apskritimo ženklu. Tai vienas svarbiausių žymėjimu, nes jis nurodo dydį. Visuomet rinkitės tik Jūsų dydžiui tinkamus prezervatyvus, nes tai užtikrins ne tik malonų, bet ir saugų seksą.
  • Lašelis. Lašelio ženklinimas yra taikomas tiems prezervatyvams, kurie yra sutepti papildomu skysčiu. Pavyzdžiui, tai gali būti tokie prezervatyvai skirti sklandesniam įsiskverbimui. Jie užtikrina, kad nebūtų nemalonios trinties.
  • Juostelės. Jusotelių žymėjimas ant pakuotės nurodo prezervatyvo storį. Kai kurie ieško plonesnių prezervatyvų, kurie padeda pajusti daugiau jautrumo sekso metu, tad tokiu atveju labai svarbu skirti dėmesio šiam žymėjimui.