Kodėl nereikia pirkti naudotos kosmetikos?

Kosmetika nėra pigi, todėl kai kurios moterys ieško keisčiausių būdų, kaip įsigyti kosmetikos priemones pigiau. Viena jų – pirkti tik akcijų metu. Nors išlaukti norimos akcijos būna gana sudėtinga, ypač, jeigu kosmetikos reikia čia ir dabar, toks taupymas leidžia tikrai nemažai sutaupyti. Neretai parduotuvėse kosmetikos priemones galima įsigyti kartais net per pus pigiau. Kitas variantas – pirkti priemones iš anksto. Šis atvejis labai panašus į pirmąjį. Tiesa, antruoju atveju kosmetikos priemonės perkamos dar prieš tai, kai pasibaigia turimos. Jeigu turite mylimas kosmetikos priemones ir žinote, kad senosioms pasibaigus vėl jas naudosite, tuomet tai gali būti puikus būdas, kaip sutaupyti. Na, ir kitas būdas, kuris nėra labai racionalus, pirkti naudotą kosmetiką. Šiuo atveju yra keletas dalykų, kurių negalima pamiršti.

Kosmetika turi galiojimo laiką

Prieš perkant naudotą kosmetiką turite įsitikinti, kad pasirinktos priemonės galiojimo data dar nesibaigė. Kadangi kosmetikos galiojimo laikas pradedamas skaičiuoti nuo tada, kai buteliukas yra atidaromas, deja, bet tikslų laiką gali žinoti tik tas, kuris pirmą kartą pasinaudojo priemone. Jeigu norite įsigyti naudotą kosmetiką iš kito žmogaus, tuomet vargu, ar pavyks sužinoti, kada jis buvo atidarytas. Jums gali nurodyti bet kokią datą ir negalėsite jos patikrinti.

Neaišku, ar priemonė originali

Kosmetikos pasaulyje galima susidurti su daug prekių, kurios nėra originalios. Apie tai kosmetikos naujienos jau kalba ne vienerius metus. Ką daryti tokiu atveju? Vargu, ar pavyks grąžinti prekę, jeigu ji nėra originali. Naudotą kosmetiką parduoda fiziniai asmenys, todėl grąžinimo politika šiuo atveju negalioja.

Norite sutaupyti? Domėkitės kosmetikos naujienomis

Pats paprasčiausias būdas, kaip sutaupyti pinigus yra domėtis kosmetikos naujienomis ir sekti nuolaidų pasiūlymus. Kosmetikos naujienas galite rasti tinklaraščiuose, tokiuose kaip: influx.lt. Na, o akcijas galite sekti forumuose, akcijų leidiniuose, socialiniuose tinkluose. Pirkti prekes su akcija padeda ne tik sutaupyti, bet ir įsigyti brangesnius gaminius. Juk daugelis moterų neleidžia sau pirkti brangių brand’ų produktus vien dėl kainos.

Plačiau apie kosmetiką skaitykite: Influx.lt