Neslidžios avalynės privalumai slaugytojams

Neslidžios avalynės privalumai slaugytojams

Net jei Jūsų sveikata yra nepriekaištinga, slaugytojos vis tiek gali paslysti ir nukristi, skubėdamos nuo vieno paciento prie kito. Laimei, yra neslystanti medicininė avalynė, padedanti išvengti kritimo ir suteikti daug daugiau naudos, bei saugumo.

Saugumas

Pagrindinis slydimui atsparios avalynės tikslas yra užkirsti kelią kritimams ir kitiems nelaimingiems atsitikimams. Slidžios plytelės, kurios dažnai yra valomos, skubėjimas darbe, tai puikus receptas paslydimui ir kritimui, todėl slaugytojams ir kitam medicinos personalui patartina avėti neslidžius batus, odines šlepetes. Paskutinis dalykas, kurio Jums reikia slaugant pacientus, yra susižaloti, nes Jūsų batai nuslydo nuo grindų

Produktyvumas

Jei jūsų batai linkę slysti, turite vaikščioti lėčiau ir pasirūpinti, kur statysite kojas, kad nesuklystumėte ir nenukristų. Bet jei avite tinkamą medicininę avalynę, galite vaikščioti ligoninės koridoriumi taip greitai, kaip norite.

Komfortas

Bet kokia slydimui atspari avalynė, turi turėti storą guminį padą. Šis padas ne tik apsaugo nuo kritimų, bet ir amortizuoja jūsų pėdas nuo nuolatinio 12 valandų pamainos streso. Atsižvelgiant į tai, kad slaugytojos beveik visą pamainą stovi ir vaikšto ir retai turi galimybę atsisėsti, storas ir gerai paminkštintas padas yra itin svarbus, norint atsikratyti pėdų skausmo. Laimei, neslystantys batai užtikrina šį sėkmingą derinį, o kai kurie netgi siūlo galimybę įterpti pasirinktines ortopedines medžiagas, kad būtų dar patogiau. Formuota ortopedinė avalyne, kurių vien išformuotas padas, užtikrins geresnę savijautą, storas ir stiprus padas suteiks Jums būtiną komforto jausmą, dėl kurio galėsite jaustis laisvai ir nevaržomai. Formuotas padas skanina kraujotaką, bei masažuoją padą. Medicininių šlepečių apimtis dažniausiai reguliuojasi pagal Jūsų pėdos poreikius, kad priglustu ir atsakingai tarnautų Jūsų kojoms.

Ortopedinė ir medicininė avalynė, storu neslystančiu padu, gali užtikrinti gerą savijautą, sveikas pėdas, bei padės išvengti bet kokių nenorimų, slydimų, kritimų. AvalynėTau.lt internetinėje parduotuvėje surasite platų pasirinkimą, būtent tokių šlepečių. Daugybę modelių, spalvų ir stilių pagal Jūsų poreikius ir skonį.