Kaljanai: juos renkantis svarbu dėmesį kreipti ne vien tik į išvaizdą

Renkantis bet kokį daiktą dažniausiai dėmesį kreipiame į jo išvaizdą, nes jį dažniausiai reikia kai kur priderinti ir apskritai jis turėtų būti mielas akiai. Kalbant ir apie kaljanus, jų išvaizdos gali būti labai įvairios. Tačiau verta neapsigauti ir vien į tai dėmesio nekreipti. Kaip jis atrodo, turėtų būti vienas iš paskutinių punktų, į ką reikėtų atkreipti dėmesį. Tad kokie dalykai turėti būti sąrašo pirmose vietose nurodysime šiame straipsnyje.

Iš ko pagaminti kaljanai

Kaljanai gali būti skirtingi ne vien tik išore. Skirtingi jų modeliai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų. Tad jei nieko nežinote apie jas, prieš perkant reikėtų turėti bent jau pagrindines žinias, kokie yra pagrindiniai skirtumai ir kuris variantas jums geriausiai tinkantis. Jeigu žinote, kad ši rūkymo priemonė bus daug naudojama, tuomet nereikėtų pasirinkti pačio pigiausio varianto, nes turbūt aišku, kad toks variantas yra pagamintas iš pigiausių medžiagų, todėl aukštos kokybės nereikėtų tikėtis. Rūkant tokį kaljaną ne tik kad nepajusite tikro dūmo skonio, bet labai didelė tikimybė, kad jis bus greitai lūžtantis, tad galiausiai reikės pirkti naują ir taip bus išleista didelė suma ant dviejų kaljanų, kai tuo tarpu patį pirmąjį kartą galėjote nusipirkti tikrai kokybišką.

Kaljano dydis

Tikriausiai pats įspūdingiausias vaizdas, kurį galima pamatyti, tai didelis kaljanas, kurį gali rūkyti net keli žmonės ir savo didybe jis sudaro tikrai nemažą įspūdį. Tačiau renkantis šią rūkymo priemonę pagal dydį, reikėtų atsižvelgti į savo poreikius, o nesivadovauti kitų patarimais. Tad galime išskirti tris kaljanų dydžius:

  • Maži. Jie dažniausiai naudojami tada, kai rūko vienas asmuo. Jis negali turėti didelės apkrovos, todėl toks variantas yra idealu, jei dažniausiai juo mėgausitės savo malonumui.
  • Tokius kaljanus galima rinktis tiek rūkant vienam, tiek nedidelėje žmonių kompanijoje.
  • Tokie kaljanai dažnai renkamiesi didelėms žmonių kompanijoms, kai vienu kartu nori rūkyti net keli asmenys (jie gali turėti kelias rūkymo šlangas).

Kokį biudžetą galima skirti

Kadangi kaljanų galima rasti pačių įvairiausių, tai ir kainos gali būti labai skirtingos. Tad jos priklauso nuo labai daug dalykų. Norint jį įsigyti, reikėtų nuspręsti, kokią dalį biudžeto galite sau leisti. Bet kaip žinia, kuo geresnės kokybės kaljanas, tuo brangiau jis kainuos, Tad geriausias variantas būtų nesirinkti pačių pigiausių, reikėtų rinktis bent jau vidutinę kainą, taip rūkymo priemonė bus iš tiesų geresnė ir žymiai labiau galėsite mėgautis jos dūmu.