Žaliuzių tipai. Kuris rinktis?

Ak tos nuostabios žaliuzės. Jos puošia kiekvienus namus, biurus, komercines patalpas. Ypač šiuo metu, kai žaliuzių pasiūla yra tokia plati. Svarbiausia renkantis yra žiūrėti – koks stilius bus kuriamas, tad ir kokio tipo langų uždangalas geriausiai tinka.

Su opcijomis galima detaliau susipažinti čia: https://roleta.lt/zaliuzes/.  O mes aptarsime tipus, kurie galimai padės jums greičiau rasti ko ieškote.

Horizontalios žaliuzės

Skoningai, bet kokiame interjere labiausiai tinkamos horizontalios žaliuzės padės kurti tokius namus, kurie yra ne tik šilti, tačiau ir jaukūs. Jos visos yra gana panašaus tipo, tad svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti audinio spalvai, kuri ir turėtų būti derinama prie tokio interjero, kuris yra formuojamas namuose.

Medinės žaliuzės

Nuostabus pasirinkimas, kuris dažniausiai siejamas su klasika, su Skandinaviško tipo interjeru, yra medinės žaliuzės, kurios ne tik nuostabiai atrodo, tačiau ir nėra lepios, tarnauja daug metų. Puoškite jomis savo namus ir kurkite jaukumą, kuris leis savo namuose jaustis tobulai.

Vertikalios žaliuzės

Nors vertikalios žaliuzės dažniausiai siejamos su biuru, tačiau šiuo metu galima rasti atrodančių unikaliai, kurios dera ir namuose. tiek tokiuose, kur kuriamas modernus interjeras, tiek tokiuose, kur galima džiaugtis klasika kvepiančiuose namuose. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti spalvai bei tekstūrai.

Plisuotos žaliuzės

Galiausiai, taip pat galima rasti ir plisuotas žaliuzes, kurios labai dažnai yra vertinamos dėl to, kad jas ne tik paprasta valdyti, tačiau taip pat jos sukuria dalinai tinkamą patalpos užtemdymą. Ne tik nuo smalsių akių, tačiau ir nuo saulės. Svarbiausia, kad šio tipo žaliuzių gausa irgi labai plati, tad atitinka kiekvieno poreikius.

Kadangi plisuotos žaliuzės kaina vis labiau krenta – daugelis žmonių susidomi šiomis, lengvai valdomomis ir daugeliui kambarių tinkančiomis žaliuzėmis.

Opcijų yra daug, tad visada verta kuo daugiau dėmesio skirti smulkmenoms. Juk langų uždangalai dažniausiai yra perkama daugeliui metų, tad gera, kai jie ne tik atitinka poreikius, tačiau ir juos pranoksta.