Televizorių remontas – neišvengiamas

Turbūt nerastumėte namų, kuriuose nebūtų televizoriaus. Nors jaunimas vis dažniau žiūri filmus bei serialus ne per televizorių, o kompiuterių, televizoriai vis tiek iki šiol išlieka populiaresni. Didelis ekranas leidžia ne tik smagiau žiūrėti filmus, bet ir galima mėgautis filmu ne vienam, o su draugais. Visgi nepaisant to, kiek daug džiaugsmingų akimirkų atneša televizoriai, tam tikrais atvejais jie gali atnešti ir labai skaudžių žinių. Televizoriai genda, o jų gedimus pataisyti kartais kainuoja labai brangiai. Taip yra dėl to, jog neretai televizorių remontas apima ne tik meistro darbą, bet ir naujų dalių pirkimą. Nesvarbu, kaip prižiūrėsite televizorių, vis tiek kada nors prireiks remonto. Tokiu atveju lieka tik atidžiai rinktis specialistą, jog būtų galima ne tik atgauti pilnai sutvarkytą televizorių, bet ir gauti mažesnės kainos pasiūlymą.

Kaip išsirinkti patikimą televizorių remonto specialistą?

Renkantis televizorių remonto specialistą labai svarbu galvoti ne tik apie kainą, bet ir kitus dalykus:

  • Kokia yra specialisto patirtis? Deja, bet tam tikrais atvejais nepagalvojus apie šį kriterijų galima labai nusivilti remonto kokybe. Pasidomėkite, ar meistras turi pakankamai patirties, jog apsiimtų jūsų televizoriaus remontu. Galbūt jam patirties neužtenka ir yra didelė rizika atiduoti televizorių šiam specialistui? Tokiu atveju verčiau pasirinkite labiau patyrusį meistrą.
  • Kiek laiko užtruks remontas? Turbūt kiekvienas nori, kad televizorius būtų sutvarkytas kuo greičiau. Tokiu būdu galėsite greičiau atsiimti televizorių ir mėgautis mėgiamomis laidomis. Na, jeigu norite, kad remontas užtruktų neilgai, tuomet siūlome iš karto pasidomėti, kada bus grąžintas sutaisytas televizorius. Kai kurie meistrai turi daug darbo, todėl ilgai tenka laukti ne dėl to, kad remontas trunka ilgai, bet dėl kitos priežasties. Meistro grafikas įtemptas, todėl tenka laukti porą dienų ar net savaičių, kol jis gali apžiūrėti ir pataisyti jūsų televizorių.
  • Ar specialistas turi viską, ko reikės remontui? Jeigu specialistas neturi reikiamų dalių ar detalių, pasidomėkite, iš kur jis jas gaus. Jeigu neturi tiesioginių tiekėjų, o perperka iš kitų parduotuvių, greičiausiai už remontą mokėsite brangiau.
  • Renkantis specialistą iš karto pasidomėkite kainomis. Siūlome pasidomėti ne tik specialisto siūlomomis kainomis, bet ir kitų salonų teikiamais pasiūlymais. Galbūt specialistas siūlo kur kas brangesnes kainas. O gal atvirkščiai, jo siūlomos kainos yra pigiausios rinkoje, tuomet turėtų kilti klausimas, kodėl? Pasidomėkite ir neskubėkite priimti išvadų. Renkantis atidžiai galima rasti gerą kainos ir kokybės santykį. Geriausias televizorių remonto kainos ir kokybės santykis šioje Kauno taisykloje.