Stiklo poliravimo aparatų naudojimo patarimai ir gudrybės.

Stiklų poliravimas yra svarbi užduotis daugeliui komercinių įstaigų, ypač viešbučiams, renginių vietoms, restoranams, viešojo maitinimo įstaigoms, kazino ir stiklo indų nuomos įmonėms. Švarūs ir nupoliruoti stiklo indai ne tik vizualiai patrauklūs, bet ir užtikrina, kad klientai būtų aptarnaujami higieniškai, taip sumažinant kryžminės taršos nuo nešvarių džiovinimo šluosčių riziką. Be to, labai svarbu, kad ant stiklo indų nebūtų dėmių, vandens ženklų ir kitų defektų, kad būtų pagerinta svečių patirtis. Šiame straipsnyje aptarsime kaip stiklų poliravimas ir įvairių aparatų naudojimo komercinėse įstaigose privalumus, taip pat keletą patarimų ir gudrybių, kaip kaskart pasiekti puikių rezultatų.

Vienas svarbiausių stiklo poliravimo mašinų naudojimo privalumų yra tas, kad jos sumažina darbo laiko sąnaudas, todėl viešbučių savininkai ir įmonių savininkai gali pelningiau paskirstyti savo darbuotojus. Stiklo poliravimo mašinos yra penkis kartus greitesnės už rankinį poliravimą, todėl jos idealiai tinka didelės apimties stiklo gaminių atnaujinimui. Šios mašinos vienu metu per kelias sekundes švelniai poliruoja ir džiovina drėgnus stiklo gaminius iš vidaus ir iš išorės, o vienas darbuotojas kartu su mašina gali išdžiovinti ir nupoliruoti nuo 250 iki 500 stiklo gaminių per valandą, priklausomai nuo modelio.

Stiklo poliravimo mašinų naudojimas komercinėse įstaigose turi keletą privalumų. Pirma, tai leidžia sutaupyti laiko ir pinigų, nes lengvai atsiperka, nes sutaupoma nemažai darbo jėgos ir sumažėja stiklo indų dūžių. Antra, jis užtikrina efektyvumą ir profesionalią apdailą. Pluoštiniai šepetėliai vienu metu poliruoja stiklo gaminius iš vidaus ir iš išorės, o karšto oro ventiliatorius džiovina stiklo gaminius ir pluoštinius šepetėlius. Mikropluošto šepetėlių medžiaga yra minkšta ir sumažina stiklo indų apkrovą, todėl sumažėja jų sudužimo tikimybė. Trečia, ji užtikrina papildomą higieną blizginimo procese. Klientai mėgaujasi poliruotais stiklo indais, su kuriais darbuotojai dirba minimaliai, todėl pašalinama bet kokia kryžminės taršos rizika dėl nešvarių džiovinimo šluosčių, taigi pagerėja sveikata ir saugumas. Galiausiai pašalinama rizika darbuotojams, susijusi su stiklo indų džiovinimo ir poliravimo užduotimi, todėl galima gerokai sutaupyti lėšų, susijusių su galimomis darbuotojų kompensacijomis.

Norint pasiekti geriausių rezultatų naudojant stiklo poliravimo įrenginį, yra keletas patarimų ir gudrybių, kurių komercinės įstaigos turėtų nepamiršti. Pirma, prieš dedant stiklo gaminius į poliravimo aparatą, jie turi būti tinkamai nuplauti ir švarūs. Įrenginys skirtas perbraukti, o ne valyti. Sausus stiklus poliruoti reikia ilgiau, o šiek tiek drėgni stiklai sutaupys laiko ir duos geresnių rezultatų. Dėl karšto oro ventiliatoriaus šepetėliai viso proceso metu bus sausi. Perskaitę naudotojo vadovą ir sumontavę keturis didžiausius šepetėlius ant išorinių kotelių, turite įdėti mažiausią šepetėlį į vidurį. Įjunkite poliruoklį likus maždaug 5-10 minučių iki naudojimo ir leiskite jam veikti 5-10 minučių po naudojimo. Taip užtikrinsite, kad pluoštiniai šepetėliai būtų karšti ir sausi.

Būtina vengti rankų sąlyčio su pluoštiniais šepetėliais, nes nuo rankų įsigeria aliejai, kurie gali lemti prastus rezultatus.