Sodo vejos priežiūra: kokią techniką rinktis?

Gražiai vejai reikia priežiūros ir tai – faktas. Ties, šiais laikais ta priežiūra nereikalauja labai daug laiko, kadangi yra daug technikos, kuri gali padėti operatyviai atlikti daugelį darbų ir taip padėti žmonėms džiaugtis nuostabia sodo erdve.

O juk gražus sodas ir prasideda nuo stilingos vejos, kuri yra bei graži, taip? Kokia technika gali ją geriausiai prižiūrėti? Aptarsime straipsnyje.

Sodo traktoriukai

Jeigu Jus domina sodo traktoriukai STIHL – renkantis visada siūlome tartis su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius gali padėti rasti tokį, kuris tinka labiausiai. O šiuo metu pasirinkimas tikrai labai platus. Kinta ne tik kaina, nors daugeliui žmonių tai svarbus pasirinkimo rodiklis, tačiau ir galingumas, žolės surinkimo galimybė, žinoma, pjovimo plotis bei kuras, kurį reikia skirti tam tikram plotui nupjauti. Sodo traktoriukai yra geras pasirinkimas tiems, kurie taupo laiką ir nori, kad net vejos priežiūra būtų malonumas.

Vejos pjovimo robotai

Kita opcija yra robotai. Irgi nebloga, tik dažniausiai tinka toms erdvėms, kurios nėra labai didelės. Tiesa, šiuo metu galima rasti labai galingų, tačiau jie dažniausiai kainuoja itin daug, tad dažniausiai tinka verslo, o ne asmeniniams poreikiams patenkinti. Vėlgi, šiuo atveju pasirinkimas yra labai platus, tad smulkmeniškas charakteristikų vertinimas yra labai svarbus.

Vejapjovės

Ir optimalus variantas yra vejapjovės, kurios perkamos dažniausiai, nes kainuoja pigiausiai. Tiesa ir šiuo atveju modelių galima rasti daug. Technika įsigyti siūlome https://parkutechnika.lt. Taip pat visada verta tartis su specialistais, kurie nemokamai konsultuoja.

  • Benzininės. Dažniausiai kiek sunkesnės, tačiau jų valdymas patogus, kadangi nėra laido.
  • Akumuliatorinės. Geras pasirinkimas tiems, kurie taip pat vertina mobilumą. Nėra sunkios ir jas gera valdyti. Ypač puikus pasirinkimas yra savaeigės.
  • Elektrinės. Dažniausiai vienos pigiausių, tačiau daugeliui žmonių nepatogu jas stumdyti dėl laido, kuris sulėtina pjovimą.

Kurkiote tokį sodą, kuriame yra gera būti. Juk daugeliui lietuvių tai yra svarbiausias gamtos kampelis, kuriame galima atsipalaiduoti, pamiršti rūpesčius ir paprasčiausiai – pajusti gyvenimą. gamta turi galią mus džiuginti kasdien. Įvertinkime tai.