Roletai diena-naktis – svarbiausias miegamojo akcentas

Miegamasis yra ta erdvė, kurioje mes ilsimės ir tuo pačiu kurioje gimsta patys gražiausi dalykai. Juk poilsis, geras miegas daro stebuklus, taip? Kai norisi, kad miegamojo erdvė būtų išbaigta – joje reikia derinti akcentus, kad jie harmoningai įsipieštų į visą aplinką. Štai roletai – pirmas dalykas, kuriuo reikia pasirūpinti ir aplink juos reikia komponuoti kitus interjero dalykus. Įsigyti roletus galite Solemlux prekybos vietoje. O kodėl jie ir kurie tinka geriausiai?

Stiliaus gausa – atima žadą

Džiugu, kad šiuo metu renkantis roletus galima rasti labai plačią audinių pasiūlą. Tai suteikia galimybę kiekvienam, kuri tokius namus, kurie jam labiausiai patinka. Kadangi miegamojo erdvė yra labai intymi, žinoma, kad norisi tokių, kurie ne tik gražiai atrodo, tačiau ir tampa svarbiausiu akcentu formuojančiu ramybę, jaukumą ir tuo pačiu poilsį. Gera, kad šiuo metu variantų yra tiek daug.

Reikia investuoti į kokybę

Kad ir kokios spalvos roletai Jums labiausiai patinka – svarbiausia yra tai, kad jie būtų geros kokybės. Tik tokiu atveju jie tarnaus daug metų ir tuo pačiu eigoje beveik nekeis savo išvaizdos. Ar raudona, ar juoda, ar ryškiai oranžinė – pasiūla labai plati, tad net ir išrankūs gali būti ramūs dėl spalvinės gamos pasiūlos.

Priežiūra – paprasta

Roletai nėra lepūs. Tačiau audinys tikrai tarnaus daug metų tik tokiu atveju, jeigu jis bus geros kokybės. Tuomet dažniausiai užtenka  paviršius valyti su drėgna šluoste, kad rezultatas būtų stulbinantis. Na, arba bent jau kad metų eigoje jis kistų kuo mažiau. O kai dėmių daug – galima valyti su muilu, tačiau svarbiausia yra per daug nespausti audinio, kad jis nebūtų sugadintas.

Svarbiausias patalpos akcentas

Kadangi langų uždangalai yra bene pats svarbiausias patalpos akcentas – reikia juos rinktis labai atsakingai. Geriausia – tariantis su specialistais, kurie įvertinę Jūsų lūkesčius pateiks rekomendacijas.

Plačiau apie roletus diena-naktis galite skaityti solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/roletai-diena-naktis/kasetiniai-roletai-diena-naktis. Kuo daugiau žinosite – tuo bus paprasčiau suprasti – kodėl šie langų uždangalai yra taip vertinami ir dažniausiai komponuojami ne tik miegamojo, tačiau ir kitose patalpose.