Renkuosi kelionę į Egiptą

Jeigu planuojate atostogas ir norite išskristi į kitą šalį, tikrai dažnai vienas iš pasirinkimų yra Egiptas. Jis vilioja ne tik visada geru oru, šviečiančia saule, bet ir visai kitokia kultūra, maistu ir vaizdais. Tad jeigu būtent šias atostogas norite praleisti tokioje šalyje, turite nemažai daug ką žinoti, kad kelionėje kiltų kuo mažiau klausimų ir problemų. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti, ką svarbaus reikėtų žinoti, jeigu savo atostogas praleisite Egipte.

Dėmesys viešbučiui

Jeigu norite visas savo atostogas praleisti komfortabiliai, tuomet turite išsirinkti kaip įmanoma patogesnį ir geresnį viešbutį. Labai didelė klaida, kai jis yra renkamas, kai nėra išsiaiškinama reali situacija. Dažniausiai kada pateikiamas pasiūlymas yra parodomos labai gražios nuotraukos ir tikrai nutinka tokių atvejų, kuomet realybė būna visai kitokia. Tad pirmiausia, jeigu nusižiūrėjote tam tikrą viešbutį, reikėtų įsitikinti, kaip viskas atrodo iš tiesų. Visa tai galite padaryti visai nesunkiai, nes internete galite matyti įvairius atsiliepimus, nuotraukas, kurias kelia poilsiautojai realiu laiku ir panašiai. Tad praktiškai viską, ką norite, galite sužinoti internetu.

Atsiskaitymai

Kadangi Egiptas yra egzotiška šalis, ji nepriklauso Europos sąjungai, tad ir pagrindinė valiuta nėra eurai. Tad apie tai reikėtų žinoti iš anksto ir tam pasiruošti. Aišku, kadangi ši šalis yra dažnai lankoma įvairių turistų, todėl yra sudaryta galimybė kai kuriose vietose atsiskaityti doleriais arba eurais. Tai gal ir yra patogu, tačiau toks atsiskaitymas gali būti ir ne toks palankus kainos atžvilgiu. Dažniausiu atveju, kuomet jų valiuta konvertuojama į eurus arba dolerius, ji yra suapvalinama į didesnę pusę, kas ilgainiui gali sudaryti tikrai dideles išlaidas. Tad jeigu ten ruošiatės įsigyti ganėtinai nemažai daiktų, tuomet pasiskaičiuokite, galbūt labiau apsimoką šią valiutą išsikeisti į jų vietinę. Tai padaryti nėra sudėtinga, nes konvertavimą galima atlikti bankomatuose, o kartais tai galima padaryti ir viešbučiuose, kuriuose esate apsistoję.

Susisiekimas

Kelionė į Egiptą neturėtų apsieiti ir be ryšio priemonių. Juk nežinia, kur ir kada gali kas nors atsitikti, todėl susisiekimas yra labai svarbus. Visada verta pasidomėti savo ryšio operatoriaus taikomais įkainiais užsienyje. Jeigu jie yra pakankamai dideli, tuomet galima įsigyti SIM kortelę užsienyje ir tai gali gautis žymiai pigiau. Taip pat verta pagalvoti ir apie internetą. Jeigu jis yra pačiame viešbutyje, tuomet didelių problemų neturėtų kilti, jeigu jo nėra, tuomet prie to pačio reikėtų pasirūpinti ir šiuo ryšiu. Ypač jis reikalingas, jeigu vieni einate į naujas vietas, ir neturite žemėlapio. Tikrai neverta rizikuoti ir visiškai likti be ryšio.