Parkavimas Rygos oro uoste: kaip sutaupyti laiko ieškant parkingo vietos?

Važiuodami į oro uostą jau turite pakankamai rūpesčių – susitvarkyti su eismu, bandymas suspėti į skrydį, patekti pro vartus, dėl to nereikia didinti nusivylimo dėl sausakimšos Rygos oro uosto automobilių stovėjimo aikštelėse. Pasinaudokite patarimais, kad automobilių statymas Rygos oro uoste vyktų sklandžiai ir užtikrintų malonią patirtį. Parkavimas Rygos oro uoste yra intensyvus, dėl to reikia viską apgalvoti iš anksto.

Kaip sutaupyti pinigų užsakant automobilių stovėjimo aikštelę Rygos oro uoste?

Kaip tikriausiai pastebėjote, viskas gali labai greitai pabrangti. Ne išimtis ir parkavimo paslaugos, tad jei jau turite bilietą, nedelskite ir rezervuokite vietą savo automobiliui jau šiandien. Taip būsite tikri, kad mokėsite mažiau. Taip pat atkreipkite dėmesį į specialius pasiūlymus – stovėjimo aikštelėse Rygos oro uoste tam tikrais laikotarpiais gali būti taikomos nuolaidos, o kartais ir specialios akcijos. Užsakydami vietą mokate iš anksto, tačiau prireikus galite atšaukti rezervaciją arba pakeisti datą ir laiką. Tai labai patogu, ypač šiais laikais, kai keičiasi skrydžio laikas ir skrydžiai vėluoja. Atlikite namų darbus ir viską užsakykite namuose. Eismas į oro uostą dažnai gali virsti spūstimi. Tai ypač aktualu kelionių piko laikotarpiais ir švenčių dienomis. Norint garantuoti vietą, svarbu iš anksto rezervuoti vietą automobiliui. Jei nuspręsite pastatyti automobilį Rygos oro uoste, galite rezervuoti stovėjimo vietą internetu. Tiesiog įveskite savo registracijos ir išsiregistravimo laiką, įveskite visus galimus kredito kodus ir spustelėkite,, kad gautumėte puikią automobilių stovėjimo vietos kainą. Ieškokite nuolaidų ir akcijų, tai padės sutaupyti. Parkavimas Rygos oro uoste yra pigesnis nei manote! Prieš įsigydami stovėjimo vietą, būtinai peržiūrėkite kuponus, kad sutaupytumėte automobilių stovėjimo aikštelės. Kai kurie oro uosto automobilių stovėjimo aikštelės paslaugų teikėjai siūlo puikių pasiūlymų, kurių negalite praleisti.

Nepalikite nieko savo automobilyje

Automobilį palikti stovėjimo aikštelėje yra saugu, tačiau nepalikte įjungtų daiktų, kadangi jie ima energiją ir galite neužvesti mašinos. Jei paliksite maitinimo laidą automobilyje, akumuliatorius veiks ir galite likti su išsikrovusiu akumuliatoriumi.  Parkavimas Rygos oro uoste reiškia, kad turite pasirūpinti ne tik savo stovėjimo vieta. Keliaujant labai svarbu saugoti automobilio raktelius. Naudodamiesi automobilio pastatymo paslauga galite būti ramūs, žinodami, kad atgausite raktus. Kai naudojatės automobilių stovėjimo aikštele, visada naudokite stovėjimo raktą arba ištraukite automobilio raktelį nuo pultelio, kad pasiektumėte visus kitus užrakintus daiktus. Turėkite planą B vėlavimo atveju, nes eismas Rygos mieste ir aplink oro uostą yra labai intensyvus, todėl būtinai suplanuokite savo reakciją vėlavimo atveju. Iš anksto susipakuokite visus lagaminus ir atsispausdinkite instrukcijas bei būtinai palikite pakankamai laiko iki skrydžio, kad nepraleistumėte. Tada parkavimas Rygos oro uoste būtų greitesnis. Apsvarstykite oro uosto parkavimo alternatyvas. Dažnai galite gauti pigesnę automobilių stovėjimo aikštelę naudodamiesi oro uosto automobilių stovėjimo aikštele, o ne stovėdami tiesiai oro uoste.