Lūpų putlinimas: nuo naminių metodų iki profesionalių paslaugų

Šiuo metu putlios lūpos dažniausiai vadinamos mados klyksmu numeris vienas, kuris dažnai auga kartu su galimybėmis. Tai yra, vis daugiau moterų nori putlių lūpų ir tikrai gali tokias turėti. Minusas, kad dažnai didinant dingsta saikas ir jos atrodo ne taip natūraliai, kaip buvo norėta pačioje pradžioje. Dėl to siūlome ieškoti gerų specialistų, kurie ne tik atlieka profesionalias procedūras, tačiau taip pat ir teikia kokybiškas konsultacijas.

Lūpų putlinimas hialuronu

Šiuo metu bene dažniausiai pasirenkama opcija yra lūpų putlinimas hialuronu. Yra ir daugiau metodų, tačiau šis dažniausiai vadinamas klasika, kadangi ne tik gana greitai padaromas, tačiau taip pat ir džiugina ilgu laiko tarpu. Juk daugeliui moterų ir yra svarbiausia, kad lūpoms tapus putlesnėms jos tokios išliktų kuo ilgiau. Juolab, atnaujinti procedūrą yra gana paprasta. Lygiai taip pat kaip ir kontroliuoti lūpų storumą pagal tai – kiek užpildo bus naudojama.

Putlinimas su specialiais „įrankiais“

Taip pat galima išbandyti kur kas paprastesnius metodus, kurie gali būti siejami su žaidimu. Kodėl? Kadangi dažniausiai įvairūs įrankiai ne tik putlina trumpam laiko tarpui, tačiau ir trukdo kontroliuoti putlinimo intensyvumą. To rezultatas kartais gaunasi tikrai juokingas, tad labiau tinka vaikams žaisti, o ne rimtam putlinimui šventės metu.

Putlinantys blizgiai

Verta išbandyti  ir specialius blizgius, kurie taip pat gali būti naudojami kaip putlinimo priemonė. Tačiau dažniausiai efektas tarnauja labai trumpa laiko tarpui. Atrodo lūpos dažniausiai gražiai, tačiau bene dėl to, kad naudojamas blizgis, o ne dėl to, kad lūpos tampa kur kas putlesnės.

Kiniškos priemonės

Galiausiai, kai kurie nori gražių lūpų, tačiau tikisi, kad jos gali kainuoti gana pigiai. Tai nėra visiškai tiesa. Kaina – kokybė. Taigi, jeigu bus perkamos įvairios, neaiškios kiniškos priemonės, kurios turi netikėtą poveikį, žinoma, kad rezultatas gali netenkinti Jūsų poreikių. Dėl to reikia atsargiai rinktis kokybę, kuri Jums prieinama.

Putlios lūpos tikrai yra gražu, tačiau reikia saiko. Tik tokiu atveju rezultatas bus gražus, bus solidus. Pasikartosime, kad su gerais specialistais, kurie daro ne tik tai, ko klientai nori, tačiau ir tai, kas yra gražu – efektas bus puikus. Dėl to reikia ne tik saiko, tačiau ir patikimos kokybės.

Lūpų putlinimo procedūros Vilniuje – šiuo adresu.