KOKIOS STALTIESĖS DEMONSTRUOJA PRABANGUMĄ?

https://www.pexels.com/photo/round-dining-table-2306282

Jei paprastos, kasdieniniam naudojimui skirtos staltiesės yra išaustos iš nesiglamžančių audinių, nuo kurių nešvarumai labai lengvai nusivalo, tai prabangios staltiesės dažniausiai įspūdingai atrodo, nes yra skirtos sukurti išskirtinę aplinką ir šventinę nuotaiką.

Ką aplinkai suteikia klasikinės staltiesės?

Daugeliu atvejų iškilmingomis progomis yra naudojamos klasikinės baltos spalvos staltiesės, nes, ant jų viršaus patiesus margus takelius bei išdėliojus ryškiaspalvius padėkliukus, išgaunamas išskirtinis efektas.

Klasikinėmis yra laikomos ir tos staltiesės, kurias puošia išvaizdūs geometriniai ornamentai arba subtiliai pateikti švelnūs gėlių atvaizdai. Visa tai aplinkai suteikia ypatingai romantišką nuotaiką, netgi savotišką susikaupimą, po kurio seka vidinio pakylėjimo būsena.

Už ką yra vertinamos žakardinio audinio staltiesės?

Žakardinės staltiesės stabiliai išlieka dėmesio centre, nes ant jų labai lengva priderinti indus bei stalo įrankius. Pats žakardinis audinys yra gaminamas iš įvairių pluoštų. Tai gali būti vilnos, šilko, medvilnės bei sintetinio pluošto kombinacija viename.

Įspūdingi raštai ir skirtingi audinio pluoštai sukuria tikros prabangos įspūdį. Todėl šios rūšies staltiesės yra naudojamos itin iškilminguose šventiniuose renginiuose. Jos spinduliuoja į aplinką žodžiais neapsakomą eleganciją.

Kaip išnaudoti staltiesių spalvą atitinkamomis progomis?

Nemažą įtaką šventinei nuotaikai daro ir tinkamai parinkta staltiesės spalva. Per tokias kalendorines šventes, kaip Kalėdos ir Velykos, labai tinka stalus dengti raudonos spalvos staltiesėmis.

Jei artimiems draugams rengiate romantišką vakarą prie žvakių, tada puikiai tiks tamsiai žalia arba kreminės spalvos staltiesė. Jei mėgstate aštrius pojūčius, tada stalą puoškite juodos spalvos staltiese ir auksą ar sidabrą imituojančiais blizgiais padėkliukais.

Tiesa, nereikėtų pamiršti, jog natūralių gamtinių spalvų staltiesės irgi tinka bet kuria proga ir bet kurioje aplinkoje, todėl jos taip pat neabejotinai papuošia pačių skirtingiausių lygių šventes, suteikdamos joms jaukumą ir ramybę. Viskas tiesiogiai priklauso nuo šventės rengėjų išradingumo, vaizduotės lakumo, kūrybiškumo ir gebėjimo improvizuoti.

Kur ieškoti prabangių ir kitokių staltiesių?

Jei nutarėte namuose surengti tikrai šaunią ir nuotaikingą šventę, o vis dar neturite stalams dengti staltiesių, nenusiminkite, internetinė įmonė „Renginio partneris“ savo asortimente turi pačių įvairiausių staltiesių, tame tarpe ir prabangių, tad jeigu jums reikia tokių gaminių, jų ieškokite ten.