Kokios šių metų žiemos sezono batų tendencijos?

Ruduo ir žiema – sezonai, kuomet ypatingai svarbi yra gera kokybiška avalynė. Norisi, kad batai būtų ne tik patogūs ir šilti, bet ir šauniu stiliaus akcentu. Žiemą ypač trūksta šilumos, bandome saugotis įvairiais būdais, o kokybiškas šiltas apavas yra vienas svarbiausių prioritetų. Mados vėjai daugiau ar mažiau, bet paliečia beveik kiekvieną. Galvodami apie patogumą ir kokybę, svarstome ir kas tiktų prie garderobo bei atspindėtų mūsų asmenybę. O žinant tendencijas, išsirinkti gali būti kur kas lengviau. Tad kokie gi batai yra madingi šią žiemą?

Grubaus pado bei aukštos platformos batai

Tai itin stilinga bei patogi avalynė, tinkanti prie visko. Tiek suvarstomi, tiek įsispiriami bei įvairaus aukščio aulais batai sukurs puikią eilutę su įvairia apranga – neabejotinai tiks bet kokiam stiliui. Pigu.lt batai su platforma tiks tiek kasdienai, tiek turistiniam žygiui. Ne veltui ši universali avalynė neišeina iš mados jau kelintą sezoną. Net ir mėgstantys praktiškumą turėtų įvertinti – šie batai labai tinkami tiek rudeniniams, tiek žiemiškiems orams. Joks kitas stilingas apavas taip neįveiks sniego pusnių ar pažliugusių gatvių kaip šis: grubus padas apsaugos nuo paslydimų, o aukštesnė platforma leis lengviau žygiuoti šlapiu ar snieguotu taku.

Ilgaauliai virš kelių

Mėgstančioms sukneles ilgaauliai virš kelių – tikras išsigelbėjimas. Šį sezoną jie taip pat labai madingi. Tad negalinčioms gyventi be sijonų ir megztų seknelių puiki galimybė sužibėti. Galite drąsiai kurti itin moterišką, elegantišką ar net kiek fatališką stilių – ne tik su megzta apranga, bet ir su odiniais sijonais ar šortais. Stilistai siūlo ilgaaulius derinti su laisvesniais drabužiais, tačiau ir patys batai neturėtų būti pernelyg aptempti. 

Jojiko batai

Tai nuolat į madą vis grįžtantis apavas, kurį jau galima laikyti savotiška klasika. Paprasti, subtilūs, nors gal kiek ir gremėzdiški, tačiau turintys savyje elegancijos jojiko batai šauniai papildys miestietišką stilių. Tiek prie sijonų ar suknelių, tiek prie tamprių ar aptemptų džinsų – puiki proga betarpiškai pabrėžti moteriškumą. Žiemos sezonu ilgaauliai yra itin paklausi ir pravarti avalynė, o būtent su šia atrodysite itin skoningai.

Batai su kailiu

Bene patį žiemiškiausią įvaizdį sukursite su taip pat šį sezoną itin madingais batais, turinčiais kailio detales. Džiuginanti naujiena toms, kurios buvo pametusios galvą dėl „Ugg“. Jie taip pat patenka į šią kategoriją, tik storesniu padu ir trumpesniu aulu, atidengiančiu kojines. Tad mėgstančios neįpareigojančią laisvalaikio aprangą gali puikiai užbaigti derinį su „Ugg“: džinsai, pūstos striukės, netgi švarkai – atrodysite stilingai ir jausitės patogiai, bei, žinoma, šiltai.

Kaubojiški batai

Šią avalynę neabejotinai galima vadinti tikrų tikriausia klasika. Ji neišeina ne tik apskritai iš mados, tačiau karaliauja visus sezonus.  Norinčios itin stilingo derinio, su šiais batais pataikys tiesiai į dešimtuką. Kaubojiški batai gali turėti įvairaus aukščio aulus ir idealiai dera prie džinsų ar kelnių, tačiau juos puikiai suderina ir su suknelėmis bei sijonais. Taip pat jie gali būti subtilesnių spalvų arba ryškūs, kaip ir siuvinėti įvairiais raštais. Tad asortimentas gausus – išsirinkti kaubojišką apavą, su kuriuo jausitės geriausiai, tikrai bus nesunku.

Sportiniai batai

Tai dar vienas apavas, kuris jau ilgą laiką nesitraukia iš topų. Vis dar itin madingi net ir žiemos sezonu. Rinkitės masyvius, su aukštesniu ar įprastu auliuku. Vertinantiems didelį patogumą bei norintiems žengti koja kojon su mada – tai puikus pasirinkimas. Dažniausiai mūsų žiemos nėra tokios žvarbios, tad galite rinktis ne tik su pašiltinimu. Gausų sportinių batelių asortimentą, skirtą įvairiems orams, galite apžiūrėti čia.