Kodėl kremavimas pasirenkamas vis dažniau?

Kremavimo paslaugos pasirenkamos vis dažniau. Jų populiarumą lemia ne tik kremavimo kainos, bet ir patogumai, kuriuos suteikia šios paslaugos. Visų pirma, kai miršta artimas žmogus, svarbu jį palaidoti kuo greičiau, kol nepradėjo irti kūnas. Visgi greitai suorganizuoti laidotuves gali būti ne tik labai sudėtinga, bet kartais net ir neįmanoma. Todėl dalis žmonių renkasi lengvesnį pasirinkimą – kremavimą. Kremavus palaikus, galima laidoti bet kada. Tad tai viena iš svarbesnių priežasčių, kodėl daugelis renkasi kremavimą. Kita priežastis – artimojo netektis tragedijoje. Ne visi mes mirštame natūraliu būdu, kai kuriems tenka atsisveikinti su artimaisiais dėl avarijos, skendimo ir panašiai. Tokiais atvejais gali būti, jog kremavimas bus vienintelis pasirinkimas dėl stiprių kūno sužalojimų.

Ką siūlo laidojimo namai?

Laidojimo namai siūlo ne tik kremavimą, bet ir įvairias kitas paslaugas. Iš esmės, laidojimo namai pasirūpina visu laidojimo procesu – nuo dokumentų tvarkymo iki laidotuvių organizavimo. Tad jei nenorite susidurti su sunkumais ieškant šarvojimo salės, giedotojų ir kitais darbais, pasirinkite laidojimo namus, kurie visus šiuos darbus atliks už jus. Tai padės ne tik sutaupyti laiką, bet ir pinigus, kadangi nereikės už visas paslaugas mokėti atskirai.

Ar verta organizuoti savo laidotuves dar esant gyvam?

Turbūt daugeliui mūsų yra tekę arba teks planuoti artimo žmogaus laidotuves. Tačiau kaip dėl savo laidotuvių? Turbūt daugeliui tai pasirodytų nemaloni patirtis, visgi galima pastebėti, jog nemaža dalis žmonių mielai renkasi šias paslaugas. Galima pastebėti ir tai, jog mažumos gretos vis didėja, kadangi vis daugiau žmonių sutinka suplanuoti savo laidotuves dar būnant gyviems. Kodėl? Visų pirma, ne visi turi artimųjų, kurie organizuotų jų laidotuves. Turbūt tai viena iš priežasčių, kodėl kai kurie prisiima atsakomybę ir organizuoja savo laidotuves patys. Juk visi nori, kad jų kūno palaikai būtų gražiai palaidoti. Kita priežastis – norai ir pageidavimai. Pasitaiko, jog žmonės turi konkrečius pageidavimus, kaip nori būti palaidoti. Tokiais atvejais patogiausia organizuoti savo laidotuves patiems, dar esant gyviems.