Kas yra termo mediena? Kaip ją prižiūrėti?

Ko gero jums jau teko girdėti terminą „termo mediena“. Tai – unikali medienos rūšis, kuri naudojama interjero bei eksterjero apdailoje. Šiuo terminu apibūdinamas medis, kuris yra specialiu būdu, termiškai apdorojamas, kad įgautų atsparumą aplinkos sąlygoms, kurios įprastai kenkia medienai (drėgmė, puvimas, temperatūrų svyravimai…).

Tačiau ką žinote apie tokios medienos priežiūra? Jeigu atsakymas yra „nieko“ arba „visai nedaug“, esate ten, kur reikia. Profesionali OSMO komanda apžvelgia svarbiausius dalykus, susijusius su termo medienos priežiūra.

Termo medienos priežiūra nuo A iki Ž

Procesas, kuris duos, ko gero, didžiausią naudą, yra termo medienos alyvavimas. Šio proceso metu ant terasos, fasado, takelių ar ant baldų esančių termo medienos lentų tepama speciali alyva. Ji prasiskverbia giliai į medienos pluoštą ir taip užpildo porėtą jos paviršių, neleisdama į poras prasiskverbti drėgmei ar kenkėjams.

Negana to, alyva dar ir išryškina natūralią medienos tekstūrą, todėl alyvuoti paviršiai atrodo gyvybingesni, gražesni, elegantiškesni. Pasirinkti rekomenduojame būtent jau minėto OSMO prekės ženklo alyvą termo medienai. Jos sudėtyje yra labai mažai LOJ (arba jų visai nėra). Be to, OSMO turi ilgametę patirtį gaminant aukščiausios kokybės alyvas įvairiems medienos tipams, todėl jų produkcija lengva pasitikėti!