Kanapių aliejus kovai su alkoholiu. Ar tai veikia?

Verta pastebėti tai, kad alkoholozmo problema visuomenėje tampa vis opesne. Puikiai suvokiame tai, kad šiuos padarinius sukuria ne tik besaikis vartojimas ar kenksmingas gyvenimo būdas, tačiau ir tam tikros jame susiklosčiusios situacijos. Turime suvokti tai, kad vartoti alkoholį skatina tokie veiksniai, kaip:

  • Nerimas ir depresija;
  • Nesėkmių lavina;
  • Nepasitikėjimas savimi, savo jėgomis;
  • Praradimai;
  • Nuolatinis stresas ir įtampa;
  • Nuovargis ir pan.

Puikiai suvokiame, kad priežastys šiuo atveju, gali būti pačios įvairiausios. Tačiau, turime suvokti tai, kad jų alkoholis mums išspręsti tikrai negali padėti. Priešingai, tai tik sukels kur kas daugiau problemų. Be kita ko, mokslinėse publikacijose yra teigiama, kad kanapiu aliejus šiuo klausimu, gali būti viena iš geriausių pagalbos priemonių. Turime suvokti tai, kad tuomet, kai savo silpnybes sugebėsime paversti stiprybėmis- tai bus mūsų sėkmės garantas gerai savijautai užtikrinti ir kokybiškam gyvenimui užtikrinti. Tarkime, susipažinus su tuo, kas yra kanapiu arbata ir kaip ji turi būti vartojama, viskas bus tikrai kur kas paprasčiau. Būtina suvokti tai, kad kad mūsų emocijas ir apskritai – visus kitus gyvenimo potyrius kontroliuoti yra tikrai labai sunku. Svarbu suprasti, kad niekas negali pasakyti to, kas jums nutiks net po kelių sekundžių. Tad, ką jau ir kalbėti apie ilgesnius laiko periodus. Dėl šios priežasties, kanapiu produktai yra puikus pasirinkimas norintiems jaustis užtikrintai, formuoti kur kas tvirtesnį psichologinį balansą ir gebėjimą/išmanymą problemas spręsti pasitelkiant visai kitas priemones. 

Kiek kainuoja kanapių aliejus ir iš jo kuriama produkcija?

Be jokios abejonės, tuomet, kai kalbame apie papildomos produkcijos vartojimo galimybes ir teikiamą naudą, labai svarbu sužinoti ir tai, kiek visą tai kainuoja. Verta pastebėti tai, kad palyginimas yra paprastas. Tai kainuoja kur kas pigiau, nei bet koks jūsų vartojamas taurusis gėrimas. O nauda yra tiesiog daugiau, nei akivaizdi (https://lt.wikipedia.org/wiki/Kanapi%C5%B3_aliejus). Turime suvokti tai, kad pradėjus puoselėti kur kas sveikesnį gyvenimo būdą, jūsų mintys kaip mat pasikeis. Tikėtina, kad laikui bėgant, vietos mąstymui apie alkoholio vartojimą jau tikrai neliks. Svarbu suvokti tai, kad pasirinkimas yra tik mūsų rankose ir niekas kitas už mus šio sprendimo priimti tikrai negali. Pažinkime tai, kas neatrasta, nebijokime išbandyti to, kas nauja. O kanapiu arbata ir jos puodelis per dieną yra tikrai puikus pasirinkimas. Įdomu: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/vis-dar-jauciate-koronoviruso-arba-skiepo-pasekmes-kanapes-gali-jums-padeti-20.