Kaip žaisti pokerį, jog uždirbti daugiau?

Esate pokerio meistras? O gal tiesiog mėgaujatės pokeriu laisvalaikiu? Tuomet turime jums puikių naujienų. Pokerį galite žaisti ne tik su draugais, bet ir internete, tokiu būdu ne tik smagiai praleisdami laiką, bet ir šiek tiek uždirbdami. Galima pastebėti, jog pokerius daugeliui po truputį tampa ne tik papildomu uždarbiu, bet ir pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu. Visgi tai nėra stabilios pajamos, todėl į pokerį kur kas geriau žiūrėti kaip į malonų laisvalaikio praleidimą, kuris kartais gali atnešti pelną, o kitais atvejais – nuostolį. Visgi kai kurie paprasti dalykai gali padėti jums uždirbti šiek tiek daugiau, reikia tik perprasti žaidimą.

Vienas iš dalykų, kurį turite padaryti, tai pasidomėti, kokias strategijas dažniausiai naudoja žaidėjai. Tai padės jums susipažinti su įvairiomis strategijomis ir tokiu būdu atrasti savąją. Žinoma, tuo pačiu ir perprasti kitus žaidėjus, ypač, jei šie ką tik pradėjo ir nežino, kaip žaisti pokerį. Kitas naudingas patarimas – rinktis daugiau stalelių iš karto, na, bent jau tiems, kurie turi daug patirties ir žino, ką daro. Tokiu būdu galėsite negaišti laiko ir iš karto dirbti prie kelių stalų bei gauti didesnį pelną. Dar vienas patarimas – rizikuokite ir koreguokite strategiją. Jei jūsų strategija puikiai veikia ir uždirbate iš laimėjimų – puiku, tačiau visada galima šiek tiek ją pakoreguoti ir uždirbti dar daugiau. Nepamirškite, kad gali būti, jog vis žaisite su tais pačiais žaidėjais, kurie po truputį perpras jūsų strategiją. Tad koreguokite ją ir išlikite paslaptingu kitiems žaidėjams. Tokiu būdu sėkmingai uždarbiausite daug metų.

Ar visada verta rinktis iš karto daugiau nei kelis stalus?

Minėjome, jog naudinga iš karto pasirinkti daugiau nei vieną stalelį ir negaišti laiko, tačiau tai galioja ne visiems. Tam tikrais atvejais naudinga skirti daugiau laiko bandant įsigilinti į pokerį ir jo žaidimo esmę bei stebėti, kaip pavyksta laimėti ir kodėl pralaimite. Kai laimėjimų bus daugiau nei pralaimėjimų, galėsite didinti stalelių skaičių ir uždirbti daugiau.

Straipsnis parašytas informaciniais tikslais. Žaisdami azartinius žaidimus patys prisiimate atsakomybę.

Parengta pagal Pokerioakademija.lt