Kaip prižiūrėti televizorių namuose?

Mes žinome, kad turime rūpintis savimi bei namiškiais, prižiūrėti savo augintinį, tvarkyti namus, rūpintis baldais, siekiant ilgesnės jų eksploatacijos, ir t.t. O taip pat namuose yra prietaisų, apie kurių priežiūrą kai kurie nesusimąsto, o ji tikrai yra svarbi. Pavyzdžiui, televizorius – kone kasdien naudojamas, neretai net labai intensyviai, bet apie jo priežiūros rekomendacijas susimąsto ne visi. Natūralu, jog periodiškai turime nuvalyti dulkes, saugoti nuo skysčių, tačiau ar tai viskas?

Patalpos temperatūra

Atkreipkite dėmesį, kokioje patalpoje įkurdintas Jūsų televizorius. Jam netiks nei pernelyg karšta patalpa, nei, atvirkščiai, ta, kurioje yra šalta. Televizoriams kenkia ir drėgmė, tačiau jei to išvengti neįmanoma ir tokioje patalpoje būtinai norite televizoriaus, pagalvokite apie oro sausintuvo įsigijimą. Taip pat televizoriaus nestatykite ten, kur jam kyla grėsmė perkaisti ar sušlapti, pavyzdžiui, šalia akvariumo, prie židinio, radiatoriaus ir pan.

Dulkėms NE

Televizorių reikia saugoti ir nuo dulkių, todėl tokia patalpa kaip garažas, dirbtuvės ir pan. jam nebus pati tinkamiausia. Kaip jau minėjome, dulkes periodiškai reikia valyti ir nuo televizoriaus, įkurdinto svetainėje, miegamajame ar kitoje namų patalpoje.

Tinkamas valymas

Tiek patį korpusą, o ypač ekraną valykite minkšta šluoste. Nesirinkite kempinėlių, net popierinių rankšluosčių, nes jie gali pažeisti ekrano paviršių. Taip pat venkite sudėtyje alkoholio turinčių valiklių. Ekrano valymui rinkitės tik vandeniu sudrėkintą šluostę, taip pat ekraną iškart nusausinkite, kad ant jo neliktų vandens lašelių. Svarbu: televizoriaus ekranas valomas tada, kai televizorius yra išjungtas!

Jei Jūsų senasis televizorius jau prašosi pakeičiamas nauju, platų spektrą puikių modelių rasite čia. Jūsų laukia aukšta kokybė, patrauklios kainos, patogus pirkimo procesas kiekvienam.