KAIP LAUKO TERASOJE SUKURTI ŠVENTIŠKĄ APLINKĄ?

Jei norite lauko terasoje surengti asmeninę šventę artimiesiems, giminėms ir geriems draugams, įsigykite lemputes terasai. Prieš tai pasirūpinkite, kad tenai būtų įrengta reikiama elektros tinklų instaliacija. Kad terasoje būtų jauku sėdėti, anot dizainerių, geriausia naudoti šiltų spalvų lemputes.

Kokios lempučių girliandos reikia lauko terasai?

Lempučių girlianda, kurią norėsite naudoti namų ar viešojo maitinimo įstaigos, viešbučio ar kaimo turizmo sodybos lauko terasoje, turi būti atspari lietaus ir drėgmės poveikiui, atlaikyti tiesioginius saulės spindulius, nebijoti nei šaltų, nei karštų orų. Šios rūšies lempučių girliandomis galima puošti ir sodybinių sklypų, kiemų aplinką, jomis dėl grožio galima apvynioti lauko laiptų turėklus. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės lygio.

Koks girliandos laidas labiau tinka lauko terasoje?

Renkantis terasai lempučių girliandą verta atkreipti dėmesį į tai, iš ko pagamintas jos laidas. Lauko sąlygomis labiau tinka guminis nei plastikinis laidas, nes pastarasis yra mažiau atsparus temperatūrų pokyčiams, todėl greitai gali sulūžti ir netikti naudojimui.

Kaip apskaičiuoti, kokio ilgio lempučių girlianda būtų reikalinga jūsų lauko terasai?

Jei norite žinoti, kokio ilgio girlianda būtų reikalinga jūsų lauko terasai, pirmiausiai apskaičiuokite bendrą jos plotą, o paskui apskaičiuosite girliandos ilgį, taikydami sąlygą – pusantro metro girliandos vienam kvadratiniam ploto metrui. Tad, dizaino specialistų nuomone, jeigu jūsų lauko terasos plotas siekia trisdešimtį kvadratinių metrų, jai tinkamai papuošti prireiktų iki 45 metrų ilgio lempučių girliandos. Tą patį tikslą galite pasiekti ir, panaudodami paprastą siūlą, kuris jums atstos girliandą. Jo naudokite tiek, kiek ketinate naudoti girliandos. Apskaičiavę gautą jo ilgį, žinosite, kokio ilgio girlianda jums bus reikalinga.

Kokia atsparumo klasė reikalinga lauko girliandai?

Perkant lauko lempučių girliandą terasai svarbu pasidomėti, kokia yra jos atsparumo klasė (IP). Jeigu jūsų lauko terasa yra su stogu, jai tiks ir lemputės, kurių IP44, o jeigu terasa yra be stogo, tada verčiau pirkti girliandą, kurios IP67. Tada be baimės girliandą galima palikti kabėti lauko terasoje per ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.