Kaip išsirinkti tinkamą vairavimo mokyklą?

Kaip išsirinkti tinkamą vairavimo mokyklą?

Kasmet į vairavimo mokyklas plūsta ne tik tūkstančiai jaunuolių, bet ir vyresnių žmonių. Tad, tikrai nestebina tai, jog apie vairavimo mokyklas nuolat vyksta diskusijos socialiniuose tinkluose. Šiomis dienomis nereikia daug domėtis apie vairavimo mokyklas, jog būtų galima padaryti išvadas apie jas. Bet kyla klausimas, ar informacija tikrai patikima? Deja, bet informacija, pateikta socialiniuose tinkluose, gali būti klaidinanti, ką jau kalbėti apie tai, kad tai gali būti nupirkta nuomonė (reklama). Todėl, jeigu norite iš tikrųjų pasirinkti tinkamą vairavimo mokyklą, turite ne tik pasikliauti internete pateiktais atsiliepimais, bet ir atlikti namų darbus – pasidomėti vairavimo mokykla.

Informacija, kurią turėtumėte sužinoti:

  1. Kur vyksta mokymai? Atminkite, jog Jums reikės mokytis ne tik vairuoti, bet ir sužinoti teoriją apie vairavimo taisykles. Nepasidomėti, kurioje vietoje yra vairavimo mokykla – didelė klaida. Gali būti, kad pasirinkta vairavimo mokykla teikia geras kainas, instruktoriai patyrę ir gebantys tinkamai pateikti informaciją. Tačiau kas iš to, jeigu iki mokyklos teks keliauti autobusu su keliais persėdimais? Taupykite savo laiką ir rinkitės vairavimo mokyklą, kuri būtų artimame rajone.
  2. Sužinokite, kokia bus aikštelė, kurioje mokoma vairuoti. Ne paslaptis, jog „Regitros“ egzaminas sudėtingas. Daugiausia kliūčių – aikštelėje. Todėl, jeigu norite deramai pasiruošti, pasidomėkite, ar vairavimo mokykla turi aikštelę, kurioje bus visi reikiami įrengimai. Galbūt vairavimo aikštelė sena ir praradusi kokybę? Tokiu atveju verta rinktis kitą vairavimo mokyklą.
  3. Koks bus praktinio vairavimo maršrutas? Ar važinėsite ten, kur papuola, ar dėstytojai turi aiškų maršrutą, kuris padės pasiruošti „Regitros“ egzaminui. Nepamirškite, kad su kliūtimis susidurti galite ne tik aikštelėje, bet ir mieste.
  4. Kiek laiko bus skirta teorijai ir kiek praktikai? Ar būtų galimybė registruotis papildomoms pamokoms? Jeigu taip, kiek jos kainuotų? Šie klausimai turi būti atsakyti prieš pasirenkant kursus.

Mokytis vairuoti nėra lengva, bent jau daugumai. Tiesa, galima pasidžiaugti, jog Lietuvoje dirba tikri savo srities profesionalai, gebantys kiekvieną paruošti vairavimo egzaminui. Būkite atidūs, netingėkite pasidomėti vairavimo mokykla prieš ją pasirinkdami.