KADA REIKIA PAPILDYTI HIALURONO ATSARGAS?

Kad žmogus galėtų jaustis pilnavertis, sveikas ir energingas, jo organizme visada turi būti pakankamos probiotikų, kolageno ir hialurono rūgšties atsargų. Dr. Ohhira savo prekinio ženklo gaminiuose vartotojams pristato ne tik efektingą kolageno, hialurono rūgšties ir elastino trijulę, bet ir gerąsias bakterijas, kurios organizmui turi išskirtinai gerą poveikį.

Už ką mūsų organizme yra atsakingi probiotikai?

Probiotikai – gerosios bakterijos mūsų organizmui ypač  praverčia tada, kai uždegimines ligas gydomos antibiotikais. Pastarieji labai kenkia normaliai žarnyno mikroflorai, todėl išveda iš pusiausvyros virškinimo sistemą, dėl to atsiranda pilvo pūtimas, užkietėja arba visiškai suskystėja viduriai. Todėl vartojant antibiotikus būtina naudoti ir gerąsias bakterijas, kad būtų išvengta nemalonių būsenų.

Kam žmogui yra reikalingas kolagenas?

Šis pagrindinis jungiamojo audinio baltymas yra būtinas palaikyti gerai kaulų, sausgyslių, kremzlių, raumenų, plaukų, nagų ir odos būklei. Kai organizme netrūksta kolageno, tada neskauda sąnariai, jie būna lankstūs, o oda pasižymi elastingumu, nes jai netrūksta drėgnumo. Kolagenas ypač yra reikalingas mėgstantiems sportą ir aktyvų gyvenimo būdą. Jis tikrai garantuoja gerą savijautą.

Koks yra hialurono rūgšties vaidmuo žmogaus gyvenime?

Žmogui senstant prastėja jo odos būklė, su kiekvienais metais vis daugiau atsiranda raukšlių, ji suglemba. Kad ji atsigautų, jai yra būtina papildyti hialurono rūgšties atsargas. Ši rūgštis į kūno audinius pritraukia vandenį, pagreitina kolageno ir elastino susijungimą. Ji saugo mūsų odą nuo laisvųjų radikalų ir padeda jai atsinaujinti. Hialurono rūgštis yra reikalinga ne tik odai, bet ir jungiamiesiems audiniams, kaulams bei kraujui.

Kas naikina organizme hialurono rūgštį ir ką daryti, kai jos trūksta?

Hialurono rūgštį organizme negailestingai naikina per didelis piktnaudžiavimas saulės spinduliais vasarą arba kaitinimasis soliariume. Nemažiau kenkia ir ilgas sėdėjimas prie kompiuterio, pavojingi magnetiniai laukai, organizmą nuodijančios kenksmingos medžiagos, netikusi mityba, imuniteto išsekimas, nuolatinis stresas, per dažnas vaistų vartojimas ir daugelis ligų. Kad pavyktų išvengti nesklandumų, kuriuos sukelia hialurono rūgšties trūkumas, verta nuolat papildyti jos atsargas. Patariama rinktis Ohhiros prekinio ženklo produktus. Ohhira hialuronas ypatingas tuo, kad ši rūgštis yra net 93 procentų grynumo ir ypatingai aukšto lygio koncentracijos.