Ką reikia žinoti apie techninę pagalbą kelyje?

Prireikė techninės pagalbos kelyje? Tuomet greičiausiai kyla daug streso ir klausimų, kurį autoservisą pasirinkti. Jeigu norite pasirinkti teisingai, atsakykite sau į šiuos klausimus.

Kur teikiamos paslaugos?

Kai kurie pamiršta, jog autoservisai nebūtinai turi teikti paslaugas visoje Lietuvoje. Pavyzdžiui, jeigu pasirinktas autoservisas yra Vilniuje, o jūs jau esate prie Klaipėdos, tuomet greičiausiai iš sostinės meistrai nevyks į pajūrį tam, kad jums padėtų. Be to, jums reikėtų ilgai laukti ir paslaugos brangiau kainuotų vien dėl kelionės. Todėl, kai renkatės autoservisą pasidomėkite, kur jis teikia paslaugas. Naudinga rinktis autoservisą, kuris turi patalpas ir meistrus daugiau nei keliuose miestuose. Tuomet pagalba bus suteikta bet kurioje vietovėje.

Kiek kainuoja paslaugos?

Kaina nėra svarbiausias kriterijus, tačiau jos pamiršti nereikia. Neretai kaina nurodo, kokia bus darbų kokybė. Jeigu kaina kur kas pigesnė nei rinkos kaina, tuomet galima nuspėti, kad techninė pagalba kelyje nebus labai kokybiška arba bus kokių nors užslėptų mokesčių. Rinkitės atidžiai ir neskubėkite pasirinkti.

Ar paslaugos teikiamos bet kuriuo paros metu?

Dar vienas dalykas – kada teikiamos paslaugos. Nors daugelis autoservisų teikia techninę pagalbą kelyje visą parą, pasitaiko išimčių. Kai kurie dirba tik darbo dienomis ir valandomis, tokiais atvejais naudinga žinoti, kad naktį jie neatvyks. Atkreipkite dėmesį, kad net ir tie, kurie dirba bet kuriuo paros metu, dažniausiai siūlo brangesnes kainas tiems, kurie paslaugas užsako naktimis arba savaitgaliais.

Kokios paslaugos teikiamos?

Dar vienas dalykas – kokias paslaugas siūlo techninė pagalba kelyje. Ar jie apskritai galės jums padėti? Apie tai turėtumėte pasidomėti prieš susisiekdami su meistrais arba pasidomėti pokalbio metu.

Ar pasirinktas autoservisas patikimas?

Nepamirškite pasidomėti atsiliepimais prieš pasirinkdami autoservisą. Kai kurie ignoruoja atsiliepimus ir to pasekmės labai liūdnos. Na, bet reikia mąstyti kritiškai, kai skaitote atsiliepimus. Nepamirškite, kad juos rašyti gali ne tik klientai, bet ir autoserviso darbuotojai bei konkurentai.