Ką reikėtų žinoti prieš perkant sužadėtuvių žiedą?

Jeigu nusprendėte, kad jums yra reikalingas suzadetuviu ziedas arba jau ieškote kur galite jį įsigyti, tuomet turėtumėte žinoti esminius dalykus.

Forma yra labai svarbu

Turite pagalvoti, kokia žiedo forma būtų tinkamiausia jūsų partneriui. Forma atvaizduoja akmens geometriją, o ne įpjovą, kuri yra susijusi su akmens briaunų kampais.

Prieš perkant žiedą, reikėtų pasidomėti apie šiuos dalykus:

  • Spalva.
  • Skaidrumas.
  • Karatai.
  • Išpjovimas.

Pasidomėkite apie savo partnerio stilių

Šiais laikais yra visiškai normalu, kad poros perka sužadėtuvių žiedą kartu. Tačiau jeigu esate labiau tradiciški ir norite nustebinti savo antrąją pusę, tuomet turėtumėte pasidomėti kas jiems patinka. Galite pasiklausinėti jų draugių ar šeimos narių, tačiau įsitikinkite, kad jie saugos jūsų paslaptį. Jeigu nenorite nieko klausinėti, tuomet galite peržvelgti savo partnerio turimus žiedus. Pažiūrėkite ką jie dažniausiai naudoją: platiną, sidabrą ar auksą. Ar savo žieduose jie turi senovinius brangakmenius, o ne įprastus modernius kūrinius?

Jeigu vis tiek negalite nuspręsti koks stilius jūsų antrajai pusei gali patikti, tuomet nupaveiksluokite turimus žiedus ir pasiklauskite žiedų pardavėjų, koks žiedas būtų tinkamiausias.

Išsirinkite metalą

Kuomet kalbame apie žiedo pasirinkimą, labai svarbu atkreipti dėmesį į metalą. Populiariausias pasirinkimas yra platina, kadangi jis yra patvariausias ir turi ypatingą grynumą, todėl tai puikus pasirinkimas asmenims, kurie turi jautrią odą. Tai yra auksas, kuris turi įvairias spalvas: geltoną, rožinę ir net žalią. Be platinos ir aukso galite apsvarstyti paladį, kuris turi pilkesnį atspalvi nei platina.

Biudžetas

Dauguma žmonių sako, kad turėtumėte išleisti savo trijų mėnesių atlyginimą, tačiau tai yra visiška nesąmonė. Jūs turėtumėte pirkti tą žiedą, kad liktumėte neįsiskolinę niekam. Jeigu jūs turite mažesnį biudžetą, tuomet galite pasirinkti žiedą, kuris turės mažesnius deimantus.

Pirkite iš patikimų rankų

Prieš pirkdami žiedą, įsitikinkite, kad tai yra patikimas pardavėjas, kuris yra oficialiai įregistravęs savo veiklą ir turi reikalingus sertifikatus. Tarkime UAB ,,Du Karatai”, visiems savo žiedams yra gavę Lietuvos Prabavimo rūmų kokybės sertifikatą, o tai užtikrina, kad žiedai yra kokybiški ir deimantai tikri.