Geriausi kvapai automobiliui

Koks yra geriausias kvapas automobiliui? Klausimas į kurį atsakyti tampa be galo sunku, kadangi nuolatos atsirandantys nauji kvapai, tampa geresni vieni už kitus, o nuolatinė konkurencija, visiems vairuotojams leidžia rinktis iš itin plačios automobilio kvapų pasiūlos. Išskirsime šiuo metu populiariausius gamintojus ir jų kvapus.

FRESSO automobilio kvapai

Gamintojas, kuris savo kvapais vis labiau tampa žinomas Lietuvoje. Aukštos kokybės kvepiančios medinės kortelės ir purškiami auto kvepalai sužavi net ir daug įvairiausių kvapų išbandžiusius vairuotojus. Stilingas, bei tuo pačiu paprastas dizainas leidžia rinktis iš gana plataus kvapų asortimento, pritaikyto tiek vyrams, tiek ir moterims. FRESSO automobilio kvapai išsiskiria keliais itin perkamais, tačiau vienas iš jų neabejotinas lyderis. FRESSO Gentelmen medinė kortelė, kuri skirta vyrams arba moterims, norinčioms pajusti vyrišką kvapą savo automobilyje.

Salimbeni kvapai iš Italijos

Salimbeni automobilio kvapai leis mėgautis ne tik aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino auto kvapais, bet ir leis išsiskirti iš minios. Italijos dizainerio sukurtas kvapuko dizainas iš tolo spinduliuoja savo prabangą, o skirtingos dizainų spalvos, leis šią prabangą pritaikyti ir prie skirtingos spalvos automobilio salono. Italijoje gaminami kvapai sužavi pirkėjus savo autentiškais ir iki tol neužuostais kvapais. Salimbeni labiausiai išsiskiria dviem, perkamiausiais ir populiariausiais gamintojo kvapais. Salimbeni Ancient Wood ir Salimbeni White&Musk aromatai garantuos itin malonų ir kerintį kvapą.

Mr&Mrs Fragrance

Dar vienas italų gamintojas ir vienas iš rinkos lyderių. Šio gamintojo kvapų ir dizainų įvairovę gali susukti galvą net ir itin mėgstantiems plačią produktų pasiūlą. Mr&Mrs Fragrance paskutiniu metu itin orientuojasi į labiau moterišką auditoriją, tad moterims vairuojančioms automobilius į šį gamintoją privalu atkreipti dėmesį. Išskirtinės moteriškų kvapų kolekcijos, skirtos tik moterims. Prabangūs dizainai ir ilgalaikiai kvapai privers tapti šio prekės ženklo fanais. Neabejotinai vienas geriausių šio gamintojo kvapų yra Peppermint, kuris savo autentiškumu ir skleidžiamu kvapu sužavi kiekvieną.

Mažiau žinomi mašinos kvapai

Viršuje buvo išskirti tik gerai žinomi ir rekomenduotini automobilio kvapai, kurių produktai tampa vis populiaresni ir geru žodžiu atsiliepiami pirkėjų iš visos Lietuvos. Bet tai nereiškia jog mažiau žinomo mašinos kvapai Jus nuvils ar jie bus prastesni. Kiekvienas naujas ir mažiau žinomas prekės ženklas, gali slėpti itin kokybiškus ir ilgalaikius kvapus, be to skirtingi žmonės, dairosi skirtingų kvapų, tad nesakykite ne dar iki tol negirdėtiems automobilio kvapų gamintojams. Mėgaukimės mus supančiais kvapais ne tik automobilyje, bet ir gyvenime.