Dovanos knygų mėgėjams

Pirkdami dovanas bičiuliams, visuomet atsižvelgiame į jų pomėgius – taip turime kur kas daugiau šansų jiems išrinkti iš tiesų vertingą dovaną. Jei artimieji laisvas minutes stengiasi išnaudoti knygų skaitymui, Jums pasisekė – galėsite rinktis iš daugybės idėjų, ką jiems būtų galima padovanoti. Pirmiausiai siūlome apsvarstyti žemiau pateiktus variantus.

Elektroninis knygų skaitytuvas

Nors daugelis skaitymo entuziastų teigia, kad niekas negali atstoti popierinių knygų, pasitaiko situacijų, kuomet esame priversti ieškoti alternatyvų. Jei Jūsų bičiuliams dažnai tenka keliauti, jie tikrai įvertins elektroninio knygų skaitytuvo teikiamą naudą. Užteks pasiimti vos vieną prietaisą, į kurį tilps gausios knygų bibliotekos – taip neeikvojant bagažo vietos, bus galima apsirūpinti skaitiniais net ir labai ilgoms atostogoms. Tokia skaityklė pravers ir visais kitais atvejais, kuomet norėsis daugiau mobilumo.

Sprendimai patogesniam skaitymui

Kiekvienas skaitymo entuziastas svajoja apie privatų kampelį, kuriame galėtų patogiai įsitaisyti ir pasinerti į daugybę atradimų žadantį knygų pasaulį. Pagalvokite, ko trūksta, kad bičiuliai tokią erdvę galėtų įsirengti savo namuose. Galbūt jie pasvajoja apie patogų fotelį ar šiuolaikišką sėdmaišį, o gal jiems praverstų papildomas apšvietimas? Žinoma, reikėtų įvertinti ir tai, kad tokie baldai taps svarbia interjero dalimi, tad turėtumėte gerai žinoti būsimųjų dovanų gavėjų skonį arba šiuo klausimu paprašyti pagalbos jų namiškių.

Originalūs knygų laikikliai

Tie, kurie yra sukaupę gausias knygų bibliotekas, neretai susiduria su problema, kaip jas visas sutalpinti surandant pakankamai garbingą vietą – Jūsų dovana artimiesiems gali padėti ją išspręsti. Tam puikiai tinka išskirtinai atrodantys knygų laikikliai, kurie ne tik atlieka pagrindinę funkciją, bet ir subtiliai puošia namus. O jei vietos knygoms reikia dar daugiau, galite pagalvoti ir apie lentyną – žinoma, prieš tai įsitikinę, kad bičiuliai tokiam baldui namuose atras pakankamai vietos.

Naujos knygos

Tai – kone akivaizdžiausia dovanos idėja, tačiau sunku nesutikti, kad galimybė papildyti savo knygų biblioteką patiktų kiekvienam skaitymo entuziastui. Tiesa, turėsite išsiaiškinti, kokiems žanrams jis teikia pirmenybę. El. parduotuvėje Pigu.lt grožinė literatūra yra viena populiariausių: jei bičiuliai mėgsta atitrūkti nuo realybės, čia jiems surasite ne vieną dėmesio vertą skaitinį. Pastaruoju daug dėmesio susilaukia ir asmeninio tobulėjimo knygos – jei būsimieji dovanos gavėjai nuolat užsibrėžia naujus tikslus ir nemėgsta stovėti vietoje, tinkamo kūrinio jiems turėtumėte ieškoti paspaudę šią nuorodą: https://pigu.lt/lt/knygos/asmeninio-tobulejimo-knygos/saviugdos-knygos.

Knygų skirtukai

Nors gali pasirodyti, kad tai – tik nedidelė smulkmena, tiems, kurie skaito knygas, ji gali būti labai vertinga. Be to, skirtukus galima suasmeninti: daugelis jų yra papuošti žaviais piešiniais ir užrašais, kurie gali būti labai prasmingi. Tokiems pirkiniams neprireiks didelių išlaidų, tad tikėtina, kad skirtukus parinksite kaip priedą prie pagrindinės dovanos. Tačiau jei pasirinksite didesnį jų rinkinį, jis galės tapti ir pagrindine dovana – tai priklauso nuo planuojamo biudžeto.

Užrašų knygutės

Jei knygų mėgėjai mėgsta ne tik jas skaityti, bet ir patys nevengia parašyti, galite išrinkti jiems užrašų knygutę, kuri įkvėps kūrybiškoms idėjoms ar tiks mintims, kurios aplankys perskaičius įkvepiantį kūrinį. Kai kurios iš jų gali būti papildytos įvairiomis užduotimis ir prasmingomis frazėmis, tad tokia Jūsų dovana bus ne tik gerai apgalvota, bet ir labai vertinga.

Tarp visų šių dovanų idėjų tikrai surasite bent keletą, kurios galėtų sužavėti Jūsų artimuosius. Niekuomet neprašausite jiems išrinkę naują knygą, tačiau į dovanų paieškas galite pažiūrėti ir kitu kampu – taip dar labiau nustebinsite savo bičiulius.