Dildo pasirinkimas: 3 esminiai klausimai

Jeigu nežinote, kuris dildo turėtų Jums labiausiai tikti – visada galima tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Esame tikti, kad dažniausiai patirtis bei kompetencija padės Jums be jokio vargo greičiau rasti tai, ko ieškote.

Tiesa, dažniausiai ir patarėjams pavyks kur kas greičiau patarti dėl labiausiai Jums tinkamo dildo, jeigu geriau supras Jūsų poreikius.

Dažniausiai užduodami keli esminiai klausimai, kurie pagreitina paieškas. Pateiksime tris pagrindinius.

Kokį dildo išsirinkti: didelį ar mažą?

Daugeliui moterų atrodo, kad kuo dildo yra didesnis – tuo dažniausiai su juo galima pajusti daugiau potyrių. Tai nėra visiškai tiesa. kur kas svarbiau nei dydis yra forma. Galiausiai, taip pat ir panaudojimas. Taip pat kaip ir su peniu. Tikrai ne dydis lemia kokybę, o tai – kaip bus mokama tinkamai elgtis su tuo įrankiu. Galiausiai, visada verta pradėti nuo mažesnio ir pagal poreikius įsigyti vis didesnį, tokį, kuris Jums labiausiai tinka.

Su vibracija ar be jos?

Dildo gali būti su vibracija. Taip, tokiu atveju tai yra vibratoriai. Geri ir su šia galimybe, ir be jos. Kur kas svarbiausia yra turėti bent jau kelis variantus, kurie suteiks Jums šansą visada mėgautis potyriais, kurie kelia tik pačias geriausias emocijas. O kadangi dildo akina tikrai gana maža – verta įsigyti bent kelis ir tuo pačiu keisti sekso [žaisliukus pagal tuo metu esamą nuotaiką.

Kokios formos dildo?

Pasikartosime, kad formai reikia skirti daugiau dėmesio. dažniausiai detalūs aprašymai prie prekės padeda suprasti kas ir kaip. Jeigu rinktis per sunku – visada galite tartis su specialistais, kurie jais prekiauja. Jų patarimai dažniausiai tampa labai reikalingi ir tuo pačiu padedantys paprasčiau rasti tai, ko ieškote ir kas Jums labiausiai tinka.

Kartais verta turėti bent jau kelis modelius, juos išbandyti. Juk dildo gali būti keičiamas pagal nuotaiką. Kuo daugiau išbandysite – tuo didesnė tikimybė, kad galiausiai rasite tą, kuris Jums labiausiai patinka. Ir nereikia bijoti, reikia bandyti ir pamiršti visus tabu. Geras seksas su savimi yra to vertas.