5 požymiai, kad Jūsų lytinei sveikatai reikia dėmesio

Tinkamai pasirūpinti savo lytine sveikata šiais laikais nėra sunku, kadangi ne tik paprasta užsiregistruoti pas medikus, kurie atlieka apžiūras, tačiau taip pat ir įsigyti tam tikras priemones, kurios leis būti sveiku, seksualiai aktyviu ir laimingu žmogumi.

O kaip žinoti, kad Jūsų lytinė sveikata, tikrai gera?

  1. Malonus lytinis aktas.

Malonumą suteikiantis lytinis aktas – privalumas ir fizinei, ir psichinei žmogaus sveikatai. Tiek vyrui, tiek moteriai, o malonumą pasiekti pavyks su tinkamu partneriu, pasitikėjimu bei labiausiai derančiomis apsaugos priemonėmis. Vienas geriausių pasirinkimų yra SKYN Elite prezervatyvai, ypač – lubrikuoti.

  1. Nėra neįprasto kvapo.

Jeigu juntamas keistas kvapas, gali būti, kad jums makšties arba apyvarpės uždegimas. Tokiu atveju svarbiausia nebandyti ligų gydyti patiems, o ieškoti medikų pagalbos ir profesionalių žinių.

  1. Tinkama higiena.

Neįprastas kvapas ir labai įvairios ligos gali atsirasti ir dėl to, kad žmogus netinkamai rūpinasi savo intymia higiena. Tikrai tai nereiškia, kad prausiamasi prastai. Galima praustis kasdien, tačiau su netinkamomis priemonėmis. Pavyzdžiui, kasdienei higienai nėra geras pasirinkimas įprastas muilas. Jo pH netinka lytiniams organams.

  1. Kokybiškas apatinis trikotažas.

Svarbu kasdien dėvėti geros kokybės apatinį trikotažą, geriausia, medvilninį. Tokiu atveju bus galima išvengti uždegimų bei neįprasto kvapo.

  1. Reguliarios patikros pas specialistus.

Tinkamai lytinei sveikatai reikia reguliariai lankytis pas specialistus, kurie įvertins – ar viskas gerai. Profilaktika yra būtina.