5 nagų džiovintuvo naudojimo privalumai

Naudojant led lempa nagams yra daug privalumų, palyginti su laukimu, kol nagai visiškai išdžius pučiant orą iš burnos arba laukiant. Štai 5 nagų džiovintuvo naudojimo privalumai.

1. Greitas išdžiūvimo laikas

Nagų džiovintuvas gali išdžiovinti visus jūsų nagus per mažiau nei 5 minutes. Laukiant, kol nagus išdžiovins tik oras, gali prireikti net 30 minučių. Per tą laiką galite daryti daugybę kitų dalykų.

2. Veiksminga specialistams

Jei esate kirpyklos ar nagų ekspertas džiovintuvas taupo jūsų laiką ir leidžia per dieną aptarnauti daugybę klientų. Jūsų klientams taip pat geriau dėl to, kad sutaupote jiems daug laiko ir taip pat pasiūlote greitą sprendimą. Svarbiausia, dar daugiau klientų = daug daugiau pinigų.

3. Šelako nagų džiūvimas

Naudodami nagų džiovintuvą su UV lempa galite išdžiovinti sudėtingus nagų blizgesio sluoksnius, pavyzdžiui, pagamintus su „Shellac“.

4. Greitesnis ir smulkesnis lakavimas

Moterims, kurios tepa kelis nagų lako sluoksnius, vienas iš nagų džiovintuvo privalumų yra tas, kad kiekvienas sluoksnis tikrai išdžius greičiau, taip pat suteiks vėsią ekspertinę dangą, kai baigsite.

5. Jokių nelaimingų atsitikimų

Kai naudojate LED nagų džiovintuvą nagams džiovinti, nėra nagų lako nudažymo ar ištepimo. Jūsų nagai nesiliečia su niekuo aplink jus, o nagų džiovintuvas baigiasi greitai.

Nagų džiovintuvų naudojimas namuose

Daugelis žmonių naudoja gelinio nagų lako džiovintuvą namuose manikiūrui atlikti, kad sumažintų reguliaraus lankymosi salone išlaidas. Tai vienas iš pagrindinių mobiliųjų nagų džiovintuvų privalumų. Tiesą sakant, laukti, kol nagų lakas visiškai išdžius natūraliai, yra tiesiog laiko švaistymas, ypač kai yra daug kitų darbų.

Vienas iš labiausiai pageidaujamų nagų UV šviesos džiovintuvų, skirtų naudoti namuose, yra šilto arba nuostabaus oro drabužių džiovintuvai, jie veikia purkšdami orą į nagą. Tai efektyviausios džiovyklių rūšys, skirtos įprastam nagų blizgesiui.

Oro judesys pašalina drėgmę iš nagų blizgesio, taip pat išdžiovina jį kaip kietą dangą. Jūsų išlaidų planas lemia, kokios rūšies drabužių džiovintuvą įsigyti – jie nėra labai brangūs, – taip pat pamatysite, kad jie gali padaryti visą ranką. Dauguma mobiliųjų nagų džiovintuvų turi funkciją vienu metu džiovinti tik vienos rankos nagus. Jos yra neįtikėtinai populiarios naudoti gyvenamojoje vietoje

Kadangi šiuos nagų drabužių džiovintuvus naudojate gyvenamojoje vietoje, jie paprastai būna suprojektuoti su mažesniu galingumu arba baterijomis. Akumuliatoriai gali būti įkraunami, todėl tai idealiai tinka, jei jums reikia vykti į kelionę. Būtinybė išrašyti sąskaitą, taip pat pakeisti baterijas reiškia, kad ateityje jos kainuos brangiau, tačiau negalite neatsižvelgti į transportabilumo naudą.