5 atostogų kryptys aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

Aktyvaus laisvalaikio mėgėjai ieško išskirtinių atostogų krypčių, kurios suteiktų galimybę išbandyti ką nors naujo. Nuo žygių miškuose iki banglenčių sporto atvirame vandenyne – bene visos pramogos leis patirti naujų įspūdžių. Šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime bene 3 populiariausias atostogų kryptis, kurios leis pasinerti į neįkainojamus nuotykius.

Ispanija

Mėgstantiems kalnų ir paplūdimių žygius bei aktyvų vandens sportą, Ispanijos salos turi, ką pasiūlyti. Tiek profesionalai, tiek banglenčių sporto mėgėjai gali rinktis kelionę į Tenerifę. Jeigu dar nesate stovėję ant banglentės, ne bėda. Vos po kelių valandų pasirengimo jau galėsite bandyti pažaboti bangas. Profesionalūs mokytojai supažindins su visa reikiama informacija ir išmokys, kaip teisingai atsistoti bei plaukti su banglente.

Be vandens pramogų didžiausioje Kanarų saloje Tenerifėje rasite ir bene gražiausius pėsčiųjų maršrutus. Galite vaikščioti tiek nuostabiomis pakrantėmis, tiek magiškais miško takeliais. Trasų pasirinkimas iš tiesų yra platus, todėl galėsite pažinti įspūdingąją salą net su vaikais.

Juodkalnija

Kelionės į Juodkalniją vilioja turistus tiek vasaros, tiek žiemos sezono metu. Šiaurinėje šalies dalyje, Dinarų kalnuose žiemą veikia slidinėjimo kurortai, o vasarą keliautojai žygiuoja ir plaukioja įvairiais plaustais, kanojomis. Žygių metu galėsite grožėtis nuostabiais gamtos vaizdais ir pajusti tikrą ryšį su gamta. Grynas oras, pasakiški kraštovaizdžiai ir nuotykiai Juodkalnijoje – garantuoti.

Graikija

Mėgstantiems jėgos aitvarų sportą, rekomenduojame keliauti į vieną iš Graikijos salų – Rodą. Ši sala suteikia idealias sąlygas jėgos aitvarų sportui. Bene geriausia vieta tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems – Prasonisio kyšulys. Šioje vietoje nenuilstantis vėjas suteikia idealias sąlygas jėgos aitvarų sporto entuziastams išbandyti savo jėgas.

Portugalija

Vulkaninės kilmės Madeiros salos gamta nustebins net ir visko mačiusius. Čia buvę ugnikalniai kviečia pasivaikščioti specialiai turistams pritaikytais vaizdingais takais. Ši ugnikalnių sala puikiai tinka nuotykių ištroškusiems keliautojams. Viena įspūdingiausių vietų, kurią rekomenduojame aplankyti – Pico do Arieiro. Tai trečias pagal aukštį salos taškas, nuo kurio atsivers kvapą gniaužianti salos panorama.

Egiptas

Raudonoji jūra – puiki vieta išbandyti vandens sportą. Tad vienas iš geriausių Egipto kurortų, leidžiančių iš arti susipažinti su povandeniniu gyvenimu, – Marsa Alamas. Jame rasite skaidrų vandenį, į kurį panirę galėsite išvysti įspūdingą Raudonosios jūros fauną ir florą. Be to, čia poilsiautojai galės išbandyti paviršinį nardymą ir išvysti nepaprasto grožio povandeninio pasaulio gyventojus ir augmeniją.

Akivaizdu, krypčių, kuriose galima aktyviai praleisti laiką, – ne viena. Jeigu mėgstate žygiuoti, apsvarstykite Juodkalniją, Portugaliją ar Ispaniją, o vandens sporto mėgėjai gali rinktis Ispaniją, Graikiją ar Egiptą. Rinkdamiesi atostogų kryptį, atsižvelkite į asmeninius ir kitų kartu keliaujančių asmenų poreikius bei laisvalaikio praleidimo būdus.