Stebuklai

Žiūrėkite filmą HD formatu savo kompiuteryje, planšetėje arba išmaniajame telefone.

Nuomos galiojimo laikas baigsis po 30d. arba po 48h nuo atkūrimo pradžios.

Įveskite nuolaidos kodą:

Stebuklai €2.99

KĄ JŪS GAUNATE?

Atsiprašome, bet žiūrovams iš jūsų regiono šis turinys neprieinamas

Stebuklai
Loading the player...

„Stebuklai“ nukelia į nuošalų Italijos kampelį, kuriame gyvenanti šeima iš paskutiniųjų stengiasi išsilaikyti savo susikurtame pasaulyje. Toli nuo beprotiško tempo, politinių intrigų bei visa gožiančio kapitalizmo, vis dar klesti natūralaus gyvenimo įpročiai bei vertybės. Pagrindinė herojė dvylikametė Dželsomina, rūpinasi trimis jaunesnėmis seserimis bei drauge su užsispyrusiu tėvu Volfgangu prižiūri bičių ūkį. Ji yra ne tik svarbiausia darbininkė ūkyje, bet ir paauglė ieškanti savo vietos pasaulyje, tikrinanti santykius su tėvais ir aplinkiniais.

Tuo tarpu tvirtą gyvenimo viziją turintis tėvas priešinasi viskam, kas yra naujoviška, taip mėgindamas apsaugoti šeimą nuo artėjančios „pasaulio pabaigos“. Ir iš tiesų, idilės pabaiga atrodo kaip niekad arti, kuomet paaiškėja, kad pagal naujausius Europos sąjungos teisės reikalavimus teks arba modernizuoti ūkį, arba visiškai atsisakyti natūraliosios bitininkystės verslo. Finansinių sunkumų kamuojamai šeimai jaunoji Dželsomina mato vienintelę išeitį - dalyvauti groteskiškame televizijos konkurse, kurį veda gražioji fėja (akt. Monica Bellucci), „Tradiciškiausa ūkininkų šeima“ ir laimėti krūvą pinigų.

Režisierė Alice Rohrwacher filmą apibūdina kaip išgalvotą istoriją su autobiografiniais elementais, „tai filmas apie gyvenimą kaime, apie ypatingą tėvo meilę dukroms, apie ilgesį niekada neturėto sūnaus, apie gyvūnus ir apie mažučius televizoriuje gyvenančius žmones“. Pats filmo pavadinimas tarsi nurodo į kiekvieno gyvenime vykstančius mažus stebuklus, kuomet vaikams bręstant, jų pasaulis ima skleistis už įprasto ir jaukaus namų židinio ribų. Žengiant iš vaikystės į suaugusiųjų pasaulį neišvengiama įtampa ir konfliktai, tačiau tik taip įmanomi didieji gyvenimo atradimai.

Kaita – reiškinys, apimantis tiek praeitį, tiek dabartį ir ateitį – apibūdina ir šį magišką pasakojimą apie žmonių santykius, brandą, komercializacijos ir autentiško buvimo santykio groteską.

Išleidimo metai
2014
Režisierius
Alice Rohrwacher
Vaidina
Maria Alexandra Lungu
Sam Louwyck
Alba Rohrwacher
Sabine Timoteo
Agnese Graziani
Trukmė 111 min. | Šalys Italija, Šveicarija | Kalbos Italų | Subtitrai Lietuvių
Sekite mus